Ev Aksesuarları

Glassland’dan Muhteşem Osmanlı Koleksiyonu

Çok değerli Secrethome.net takipçileri. Bu yazımızda sizleri muhteşem bir koleksiyonla ve bu koleksiyonu yaratan, tasarlayan muhteşem bir markayla tanıştırıyoruz. Yaklaşık otuzbeş yılı bulan deneyim ve ustalığın ürünü olan etkileyici tasarımlarını cama gönül vermiş, beğenisi yüksek, seçkin ve sanata hayranlık duyan tüketicilerine büyük bir gururla sunan Glassland, modern cam koleksiyonlarının yanında büyüleyici Osmanlı Koleksiyonu ile de tüketicilerini bir kez daha kendine hayran bırakıyor.

Deneyimi eskilere dayanan ancak kuruluşu daha çok yeni olan Glassland yüksek teknoloji kullandığı üretimlerinin yanı sıra geleneksel tekniği cama işleyen cam ustaları ve tasarımcılarıyla kısa sürede adından sıkça bahsettireceğe benziyor. Hatta hızla başarı grafiğini yükselterek cama hayat veren, özgün tasarımları ve işçiliği ile camın ışıltısını sanatla buluşturan bir marka olarak konuşulacağa benziyor. Glassland Etkileyici Osmanlı Koleksiyonunun her bir parçasının bir sanat eseri olduğundan, büyük bir işçiliği barındırdığından ve estetiği ile de tek ve özel olduğundan emin olabilirsiniz. Her bir ürünü ki bunlara sanat eseri diyebiliriz üstün nitelikli cam ürünler olarak beğeniye sunulmuş olan Glassland Büyüleyici Osmanlı Koleksiyonu cam sanatının farklı tekniklerinin  kullanıldığı, Osmanlı Sarayında kullanılan eşyaların, dekoratif ürünlerin aslını bozmadan farklı çalışıldığı bir koleksiyon olarak göz kamaştırıyor ve kesinlikle büyük bir övgüyü hakediyor. Çok kısa bir zaman içerisinde bir dünya markası olacağına kesin gözüyle bakabileceğimiz Glassland Osmanlı Koleksiyonu hakkında bilgi edinmek için galerimizi tıklayabilir ve bu muhteşem eserler hakkında bilgi edinebilirsiniz.

 

 

Leave a Comment

İlham Veren Ev Dekorasyon Fikirleri !Site içerisinde kullanılan tüm materyal izinsiz ve haber verilmeden kullanılamaz. Site içeriği DMCA tarafından korunmaktadır. Bu sitede yer alan marka logoları ve markalara ait ürün resimleri, tasarım ve görseller marka sahiplerine aittir.