Trend Stil

Grunge Stil Ev Dekorasyonu

Özgür ancak başkaldıran, rahat ama kendi içinde bir uyumu olan, istenilen her tarza dönüşebilen, size yaratıcılığınızı ortaya çıkarma şansı tanıyon Grunge Stil Dekorasyon ile sıradışı bir dekorasyonu evinizde uygulayabilir ve kendinizi özgür bir şekilde ifade edebilirsiniz. İsterseniz modern aksesuarlarla modern bir tasarımı yaratabilir, isterseniz eski eşyalar eşliğinde retro tarz bir dekorasyona sahip olabilirsiniz,

Grunge stil dekorasyonun en önemli unsurları eski eşyalar ve aksesuarlarla bir uygulama yapmak, eski zamanlara ait bir atmosferi yaratmak diyebiliriz. Eskitme sehpahar, kilimler, eskitilmiş duvarlar, zeminler, doğal ahşap, metal ve çelik dolaplar, renkli minderler, çiçekli perdeler, aynalar, deri koltuklar, posterler ve benzeri daha bir çok malzemenin gözü yormadan, kalabalıklığa meydan vermeden bir bütünlük içerisinde sergilenebilmesi Grunge dekorasyonda başarıyı yakalamanın anahtarları olarak görülebilir.

Konunun daha iyi anlaşılabilmesi açısından biz sizler için Grunge dekorasyon örneklerini araştırdık ve sizlere fikir verebileceğini düşündüğümüz bir galeri hazırladık. Galerimizi tıklayarak yeni akım Grunge dekorasyon örneklerini inceleyebilir ve fikir edinebilirsiniz.

About the author

Secret

Leave a Comment

İlham Veren Ev Dekorasyon Fikirleri !Site içerisinde kullanılan tüm materyal izinsiz ve haber verilmeden kullanılamaz. Site içeriği DMCA tarafından korunmaktadır. Bu sitede yer alan marka logoları ve markalara ait ürün resimleri, tasarım ve görseller marka sahiplerine aittir.