Mutfak

Güral Porselen 2018 Yemek Takımı Modelleri

Güral porselen, sofralarınıza güzellik katacak ve hayranlık uyandıracak şık tasarımlarına bu sezonda yenilerini ekleyerek son derece zengin ve etkileyici koleksiyonlarını tüketicinin beğenisine sunmakta. Her zevke hitap edecek birbirinden güzel porselenler tasarlayarak en mütevazi yemek sofralarına bile  şıklık katan Güral Porselen, yeni sezon da Stoneware serisi ile tüm dikkatleri üzerine çekmekte. 2018 Güral Porselen Yemek Takımları arasında çok özel bir yere sahip olan stoneware modelleri mutlaka görülmeli.

Büyüleyici bir görselliğe sahip olan stoneware serisi yemek takımları mutfak ve sofralarınıza değer katarak etkileyici bir şıklığı imza atıyor. Mikro dalga fırınlarda, bulaşık makinelerinde zarar görmeyen bu şık takımlar mikrop tutmayan özellikleri ile de oldukça ilgi görüyor. Vintage görünümlü modern ve etkileyici tasarımları ile her kadının sahip olmayı isteyeceği bir güzelliğe sahip olan yemek takımları markanın indirim zamanları takip edilerek rahatlıkla alınabilir.

About the author

Secret

Leave a Comment

İlham Veren Ev Dekorasyon Fikirleri ! Site içerisinde kullanılan tüm materyal izinsiz ve haber verilmeden kullanılamaz. Site içeriği DMCA tarafından korunmaktadır. Bu sitede yer alan marka logoları ve markalara ait ürün resimleri, tasarım ve görseller marka sahiplerine aittir.