Banyo

Hamam Tarzı Konforlu Banyo Dekorasyonları

Hamam keyfini yaşamak için artık hamama gitmeye gerek yok. Evinizde de size hamam keyfini yaşatacak bir banyoya sahip olmak hiç de zor değil. Son zamanlarda lüks tasarımlar arasında sayılan hamam tarzı banyo dekorasyonları büyük ilgi görüyor ve hayranlık uyandırıyor. Son derece şık ve etkileyici modelleri ile banyonuzda konforun ve rahatlamanın hazzını yaşayacağınız size özel hamam tipi banyonuzda rahatlayabilir, günün yorgunluğunu üzerinizden atabilirsiniz.

Banyonuzda hamam dekorasyonu oluşturmak istiyorsanız banyonuzun biraz büyük olması gerekmektedir. Çünkü bir hamamda olması gerekenlerin tümü olmasa bile, gömme bir küvet, sauna bölümü, masaj bölümü mutlaka olmalı. Aslında bir de içinde havuz olursa keyfinize diyecek yok. Mermer duvarlar ve mermer zeminle kaplanmış, bazı bölümlerinde Osmanlı dönemini yansıtan çini desenli fayanslar, eskitme dekoratif musluk bataryaları ve dekoratif amaçlı bakır hamam tası, ibrikler ve sabunlar ile etkileyici bir hamam dekorasyonu elde edebilirsiniz.

Osmanlı hamamlarının ihtişamını ve konforunu sağlayacak o kadar etkileyici ürünler ve tasarımlar var ki bu tarz bir banyoda gerçek bir hamam keyfi yaşayabilirsiniz. Günümüzün modern tasarımlarına uyarlanan 2016-2017 Hamam Tarzı Banyolar, hem eski dönemleri çağrıştırırken bu günün modern teknolojik unsurlarının harmanlanması ile de çok daha konforlu bir hal alabiliyor. Özellikle de ahşap taburelerin, bakır tasların, oymalı çerçeveli ya da eskitme çerçeveli aynaların, kandillerin olduğu bir banyoya sahip olmanın ayrıcalığını bir düşünün.

Galerimizde sizler için en güzel Hamam Tarzı Lüks Banyo Dekorasyonları görsellerine yer verdik. Galerimizi tıklayarak modelleri inceleyebilir ve belki siz de banyonuz için uygun bir modeli seçerek banyonuzda uygulamak isteyebilirsiniz.

Leave a Comment

İlham Veren Ev Dekorasyon Fikirleri !Site içerisinde kullanılan tüm materyal izinsiz ve haber verilmeden kullanılamaz. Site içeriği DMCA tarafından korunmaktadır. Bu sitede yer alan marka logoları ve markalara ait ürün resimleri, tasarım ve görseller marka sahiplerine aittir.