Ev Aksesuarları

Hayatı Kolaylaştıran Dekoratif Sepetler

Hayatımızı kolaylaştıran, dağınıklığımızı toplayan ve genellikle kamış, saz gibi malzemelerden örülmek suretiyle üretilen sepetlerin tarihi çok eskilere dayanmakta hatta ilk çağlardan itibaren de kullanılmaktadır. Yakın bir zamana kadar daha çok yiyecek ve eşya taşıma amacıyla kullanılan işlevsel sepetler günümüzde artık dekoratif amaçlı olarak da kullanılmaktadır. Bir çok örme tekniğiyle ve  çok renkli olarak yapılan sepetler dayanıklı olmaları, estetik görünümleri ve işlevsellikleriyle artık vazgeçilmezler arasında yerini almış durumdadır.

Özellikle banyoda kirli sepeti olarak, çocuk odalarında oyuncak ve dağınık eşya sepeti olarak, mutfakta soğan patates gibi yiyeceklerin konulduğu sepet olarak, salon ya da oturma odasında ise gazete ve dergi kitapların konulabildiği sepet olarak kullanılmakta hatta içine çiçek tanzim edilerek ve sadece şık görünümleri nedeniyle de aksesuar olarak kullanılabilmektedir. Kullanım alanları çok fazla olup siz nasıl ve nerede isterseniz orada kullanılabilecek nitelik ve görsellikte olan dekoratif sepetler dekorasyonunuzu tamamlayabilir ve ihtiyaca cevap verebilir. İsterseniz hep beraber galerimizi tıklayalım ve sizin için seçtiğimiz en güzel dekoratif sepet modellerine yakından bakalım..

En Güzel Dekoratif Sepet Modelleri (2)

Özgün ve Dekoratif Sepet Modeli

Klasik Kapaklı Hasır Sepet Modeli

Dekoratif Sepet Modelleri

Çam Kozalağından Dekoratif Sepet Modeli

Dekoratif Sepetler

Leave a Comment

İlham Veren Ev Dekorasyon Fikirleri !Site içerisinde kullanılan tüm materyal izinsiz ve haber verilmeden kullanılamaz. Site içeriği DMCA tarafından korunmaktadır. Bu sitede yer alan marka logoları ve markalara ait ürün resimleri, tasarım ve görseller marka sahiplerine aittir.