Ev Aksesuarları Ev Dekorasyonu

Hobi Dekorasyon Fikirleri

Written by Secret

İnsanların küçük bir kaç basit uğraşlarla kendi kişisel zevklerini dekore edebilir. Bazen çocuğumuzun odası, bazen evimizin salonu, bazen bahçemiz için veya balkonumuz için, bazen takı, süs, oyuncak olarak harikalar yaratacak fikirlerdir. Elinle yaptığın böyle güzel şeyler yaşamını yumuşatıp daha renkli bir dünya edinmemize ortam hazırlar.

Hobi fikirleri

Kullanmaktan sıkılınan veya bozulan kulaklık kablolarıyla harika takı tasarımı yapılabilir.

Bileklik ya da bir emitasyon gösterişli bir parça ile güzel bir kolye yapılabilir.

Çocuklar için oyuncak yapımı

Dışarıda bolca satılan bin bir türlü oyuncakların lisanslı olup olmaması kaygısını taşırken. Evde kullanılmayan çoraplarla veya artık giyilmeyen kıyafetlerin kesilerek harika erkek ve kız çocukları için oyuncaklar oluşturulması.

Oda kapılarının önüne zaman zaman saçık kalması için bir şeyler koyarız

İşte eski kıyafetlerden sevimli hayvanlar dekore edilerek içine kum vs. ağırlıklar koyup sevimli bir ev arkadaşı edinilebilir. Tırtıl gibi kaplumbağa gibi…

Hobi Dekorasyon Fikirleri

Sıkılınan kıyafetleri atmadan yenileyelim

Dantel gibi küpür gibi belki uygun renkli boncuklarla kıyafet bazen ucun bazen yakasına bazen kol uçlarına eklenerek sil baştan bir kıyafet tarzı oluşabilir.

Plastik kaşıklarla sempatik avizeler

Hangi renk oda renkleriyle uygun ise plastik kaşıkları o renkte hazırlanır ve plastik şişe üzerine katlı eklenerek güzel, gösterişli bir baş ucu avizeler hazırlanır. Güzel bir çilek, elma, ananas görünümlü sevimli avizeler gözümüze zevkli bir dekorasyon katacaktır.

Balon ve tutkallarla klasik görünümlü lambalara son

Bir balon ip ve tutkal ihtiyaç olunan. balon şişirilip tutkalla ip etrafına gelişi güzel sarılıp ardından patlatılan balonlarla muhteşem ev dekorasyon fikirleri ortaya çıkmaktadır. Yine rengi,tasarımı büyüklüğü her şeyi kendi elinizdedir.

Araba lastiğiyle bahçe için güzel saksı tasarımları

Bunun için bir tekerlek ve hangi renkten saksı olunması isteniyor ise o renkle boyandığında bahçeye güzel bir dekorasyon vermek aktiviteler arasındadır.

Meyve, sebze kasalarıyla güzel bir mutfak dekorasyon veya sehpa yapımı

Belik kaplama bir kağıtla sarılıp veya ahşap boya ile istenilen renkle boyanmış olan bu kasalar birleştirilerek bir sebzelik veya bir sehpa meydana gelecektir.

Bin bir çeşit fikirler adına sunulan bir kaç örnek sizler için ufkunuzu geliştirmek için bir kaç örneklerdir.Bir kere dekorasyon boyutlu bakıldığında atmayı düşündüğünüz veya kullanmadığınız eşyaları yeniden çok farklı tasarımlar olarak hazırlamak elinizdedir. İster ev içi ister kişisel tasarımlar yapmak için tamamen geri dönüşümlü olarak bakıp renk uyumu da ihmal edilmediği zaman ilginç fikirler kendiliğinden oluşacaktır.

 

Sizler için derlediğimiz hobi dekorasyon fikirleri galerimize göz atabilirsiniz. Değerli yorumlarınızı ve görüşlerinizi lütfen bizlerle paylaşınız.

About the author

Secret

Leave a Comment

İlham Veren Ev Dekorasyon Fikirleri !Site içerisinde kullanılan tüm materyal izinsiz ve haber verilmeden kullanılamaz. Site içeriği DMCA tarafından korunmaktadır. Bu sitede yer alan marka logoları ve markalara ait ürün resimleri, tasarım ve görseller marka sahiplerine aittir.