Mutfak

İKEA Yeni Nesil Tabure Modelleri

İkea modern tabure tasarımlarını evinizin her yerinde rahatlıkla kullanabilirsiniz. İkea’nın da belirttiği gibi tabureler artık sadece oturma amaçlı kullanımının dışında yemek masalarında kullanılmakta hatta sandalye setini tamamlamak veya dekoratif görüntüsü sebebiyle ortama farklılık katmak için de kullanılabilen birer mobilya parçası olarak evimizde yerini almakta.

İkea yeni tabure modelleri arasında ahşap olanlar, metal ayaklı olanlar, basamaklı olanlar zengin bir koleksiyon oluşturmakta ve özellikle bar taburesi modelleri dekoratif görünümleri nedeniyle de evlerde kullanılmaya başlamakta. İkea trend tabure modelleri farklı tasarımlara sahip olup her bütçeye ve her zevke hitap eden modelleri ile İkea satış mağazalarında tüketicilerini beklemekte.

Galerimizi tıklayarak İkea 2016-2017 tabure modellerini inceleyebilir, evinize yakışanı, zevkinize hitap edeni beğenerek en yakın İkea Mağazası’na uğrayabilirsiniz.

 

 

Leave a Comment

İlham Veren Ev Dekorasyon Fikirleri !Site içerisinde kullanılan tüm materyal izinsiz ve haber verilmeden kullanılamaz. Site içeriği DMCA tarafından korunmaktadır. Bu sitede yer alan marka logoları ve markalara ait ürün resimleri, tasarım ve görseller marka sahiplerine aittir.