Ev Dekorasyonu

Ikea’dan Yeni Yıl Hazırlıkları

Bu yazımızda dekorasyonun İsveçli ustası IKEA’nın yeni yıla bizi nasıl hazırladığına göz atıyoruz. Yılda bir kez yapılan bu heyecan verici hazırlık için ihtiyacımız olan her şeyi IKEA bir araya getirmiş. Yılbaşı ev dekorasyonu için evimizde festival havası estirecek aydınlatmalardan, farklı tarzlardaki çam ağacı süslerine ve misafirlerimizi rahatça ağırlayabilmemizi kolaylaştıran tekstil ürünlerine kadar birçok seçenek IKEA raflarında mevcut.

Tabi ki bu işin en heyecanlı kısmı evi dekore etmek. Farklı boy, renk ve kokular içeren mumlar, duvarlara ve dış kapılarımıza açılan çelenkler, parlak kağıtlarla bezenmiş küçük büyük hediyeler herkesi mutlu eder. Evinizi IKEA yılbaşı seçenekleriyle hayalinizdeki gibi süsleyebilirsiniz.

Mutfağımızı da bir pastaneye dönüştürebiliriz. Portakal ve tarçın kokulu kurabiyelerin bir kısmını kapaklı kutularda, bir kısmını da renkli kağıtlardan yaptığımız hediye paketlerine koyarak İkea yılbaşı gecesi hediyelerini hazırlayabiliriz. Dekorasyonun önemli unsuru olan aydınlatmalar, yeni yıl süslemelerine de sıcaklık katabilir. Yemek masası, pencere ve rafları süslemek için de aydınlatmaları kullanabiliriz.

 

About the author

Secret

Leave a Comment

İlham Veren Ev Dekorasyon Fikirleri ! Site içerisinde kullanılan tüm materyal izinsiz ve haber verilmeden kullanılamaz. Site içeriği DMCA tarafından korunmaktadır. Bu sitede yer alan marka logoları ve markalara ait ürün resimleri, tasarım ve görseller marka sahiplerine aittir.