Renkler

Kadet Mavi İle Sonsuz Dekorasyon Fikirleri

Written by Secret

Sizlere bu yılın ana renklerinden biri olan Kadet Maviyi ve kadet mavi dekorasyon örneklerini tanıtmak istiyoruz. Uluslararası Renk Komisyonu ICC tarafından 2018 ana rengi olarak seçilen Kadet Mavi Filli Boya’nın da ana rengi olarak belirlenerek renk skalası buna göre çoktan beğeniye sunuldu bile. Kadet mavi mekanlara derinlik veren özelliği sayesinde hangi stilde olursa olsun tüm dekorasyonlara uyum sağlayan bir renk. Kısacası kadet mavi için özel ve herkese hitap eden bir renk demek mümkün.

Özellikle yatak odası, antre, oturma odası gibi mekanlarda kendini daha güzel ifade eden bu rengi aslında tüm mekanlar için kullanabilirsiniz. Artık kadet maviyi evin duvarlarının yanısıra mobilya ve aksesuarlarda da görebilirsiniz. Kadet maviyi her tarz dekorasyonda rahatlıkla kullanabilirsiniz. Hatta belki de en güzel rustik tarz dekorasyonda daha bir güzel. Yaz dekorasyonunun ana rengi olan mavinin bir farklı tonu olan kadet mavi ile kendinizi okyanusun ortasındaki bir adada hissedebilir ve saf oksijeni içinize çekebilirsiniz. Kadet mavi o kadar özel bir renk ki sizi heyecanlandıracak, serinletecek, dinlendirecek ve hayal kurduracak. Kadet mavi mavinin her tonunu hemen hemen içermekte. Turkuazdan  griye kadar.

Evinizi dekore ederken sizi asla zorlamayacak hatta yaratıcılığınızı arttıracak olan kadet mavi ile yaşam alanlarınız farklı bir görünüme sahip olacak, size huzur verecek ve size kendinizi farklı hissettirecek. Kadet mavi dekorasyon uygulamaları için galerimizi tıklayarak görselleri inceleyebilir ve fikir edinebilirsiniz.

 

 

About the author

Secret

Leave a Comment

İlham Veren Ev Dekorasyon Fikirleri !Site içerisinde kullanılan tüm materyal izinsiz ve haber verilmeden kullanılamaz. Site içeriği DMCA tarafından korunmaktadır. Bu sitede yer alan marka logoları ve markalara ait ürün resimleri, tasarım ve görseller marka sahiplerine aittir.