Oturma Odası , Salon

Kelebek Mobilya 2018 Yemek Odası Takımı Modelleri

Kelebek Mobilya modern tasarımları, yenilikçi bakış açısı, kalitesi, güvenilirliği ile mobilya sektöründe kendine yer edinmiş ve markalaşmış bir mobilya firmasıdır. Kelebek Mobilya tüm ürünlerinde olduğu gibi yemek odası takımlarında da zarifliği, fonksiyonelliği, dekoratifliği, kaliteyi ve sadeliği yaşam alanlarına getiriyor ve herkese konforlu ve kaliteli bir ortamda yaşama fırsatı sunuyor. Kelebek trend yemek odası takımlarında ahşabın doğallığına ağırlık vermiş, bir çok modelde yalın ahşap kullanmış, bazı modellerde ahşap-lake birlikteliğinin muhteşem uyumunu zarif tasarımlarla hayata geçirmiş, bazı modellerde ise beyaza yakın bej rengi ahşapta öne çıkarmıştır. 2018 sezonu yemek odası takımlarında Kelebek Mobilya kesinlikle sadeliğin mükemmel zarafetini gözler önüne sermiştir.

Bu yazımızda Kelebek Mobilya yeni sezon yemek odası takımlarının görsellerine yer verdik. Özellikle Imperia, loko, Pino, Varuna, Bulia, Cresida, Melotis başta olmak üzere tüm Kelebek yemek odası takımlarında sadeliğin dayanılmaz güzelliğini, estetiğin bir ahşap üzerinde muhteşem uyumunu görebilirsiniz. Galerimizde Kelebek Mobilya’nın en güzel yedi yemek takımı görselini sizlerle paylaşmak istedik. Galerimizi tıklayarak sizin için seçmiş olduğumuz modelleri yakından inceleyebilir ve bilgi edinebilirsiniz.

About the author

Secret

Leave a Comment

İlham Veren Ev Dekorasyon Fikirleri ! Site içerisinde kullanılan tüm materyal izinsiz ve haber verilmeden kullanılamaz. Site içeriği DMCA tarafından korunmaktadır. Bu sitede yer alan marka logoları ve markalara ait ürün resimleri, tasarım ve görseller marka sahiplerine aittir.