Banyo

Küçük Banyo Dekorasyon Önerileri 2018

Written by Secret

Ev Dekorasyonlarında kullanım alanlarının büyük veya küçük oluşu her zaman tasarım aşamasında, avantajlara veya dezavantajlara yol açabilir.Küçük ve dar bir banyonuz varsa bu ölçülere göre de çok hoş ve şık dekorasyon örnekleri de ortaya çıkabilir. Evimizin kullanım alanlarına göre uygun tasarımlar her zaman yapılabilir.

Küçük bir banyoya sahipseniz seçeceğiniz renklerin açık tonlarda olması gerekir,alan küçük olduğu için koyu renkler kullanmak hatadır,kasvetli bir hava yaratır. Hangi yaşam alanı olursa olsun açık renkler mekanda her zaman daha rahat ve ferah bir atmosfer yaratır.

Banyo duvarları yada zemin rengi için yapacağınız seçimlerde beyaz yada pastel tonlar kullanarak görsel olarak banyoda rahatlık hissi uyandırabilirsiniz. Banyo fayans seçimlerinizde sade beyazlar yerine biraz renk katmak için çiçekli banyo fayansları tercih edebilirsiniz.

Küçük Banyo Dekorasyon Önerileri 2018

kucuk banyo dekorasyon önerileri 2018

Küçük banyo dekorasyonu için kesinlikle koyu renk duvar ve zemin renklerinden uzak durmalısınız, koyu renkler kısıtlı alanı daha sıkıcı ve boğucu bir hale getirebilir.Banyonuzun zemini için mümkün olduğunca sade ve desensiz fayans seçimleri yapmaya çalışın. Büyük fayans modellerine yönelebilirsiniz,banyonuzun olduğundan daha geniş görünmesini sağlayabilirsiniz.

kucuk banyo dekorasyon önerileri 2018 (10)

Banyomuz küçük olduğu için duşa kabin seçimlerimizi de daha geniş göstermeye yönelik seçimler yapmalıyız, mümkünse cam modelleri tercih edin, Polistren duşa kabin seçimi yaparsanız banyonuz daha dar görünecektir, duşa kabinlerin geçirgen özelliği olmalı mutlaka. Banyomuz için seçeceğimiz dolaplar kesinlikle daha küçük ve ihtiyaca yönelik olmalı.Sizin için küçük banyo dekorasyon örneklerini derledik,modellere bakıp daha iyi fikir sahibi olabilirsiniz.

About the author

Secret

Leave a Comment

İlham Veren Ev Dekorasyon Fikirleri !Site içerisinde kullanılan tüm materyal izinsiz ve haber verilmeden kullanılamaz. Site içeriği DMCA tarafından korunmaktadır. Bu sitede yer alan marka logoları ve markalara ait ürün resimleri, tasarım ve görseller marka sahiplerine aittir.