Banyo

Küçük Banyolar İçin Dekorasyon Fikirleri

Banyo dekorasyonu çok önemlidir. Hem sizin tarzınızı yansıtmalı, hem gösterişli olmalı, hem kullanışlı, hem ferah görünmeli, hem de hijyenik bir ortam sağlamalı. Böylesine zorlu bir dekorasyonu daha da zorlu hale getiren de küçük alanlara sahip banyolardır. Böyle bir banyo için çok daha fazla dikkat edilmeli, titiz davranılmalı ve seçici olunmalıdır.

Küçük banyolarda öncelikle fonksiyonel mobilyalar seçilmeli, kalabalık eşyalardan uzak durulmalıdır. Seçeceğiniz lavabo, banyo dolabı, klozet banyonuza uygun olmalı, küçük olmalıdır. Seçtiğiniz banyo dolapları malzemeleriniz için fonksiyonel olmalı, banyoyu derleyip toplamalıdır. Hatta dolap yerine raflar kullanılmalı yerden kazanılmalıdır. Galerimizde banyosu küçük olanlara ilham verecek, son derece kullanışlı, son derece gösterişli küçük banyo dekorasyon fikirlerinden oluşan bir dosya hazırladık. Galerimizi tıklayarak modelleri yakından inceleyebilir ve banyonuz için en uygun modeli belirleyebilirsiniz. İşte modern küçük banyo dekorasyon örnekleri.

Leave a Comment

İlham Veren Ev Dekorasyon Fikirleri !Site içerisinde kullanılan tüm materyal izinsiz ve haber verilmeden kullanılamaz. Site içeriği DMCA tarafından korunmaktadır. Bu sitede yer alan marka logoları ve markalara ait ürün resimleri, tasarım ve görseller marka sahiplerine aittir.