Genel Oturma Odası , Salon

Küçük Salon Dekorasyon Fikirleri

Salonunuz küçükse nasıl dekore edebilirim, buraya hiç bir şey olmaz diye sakın düşünmeyin. Küçük salon dekorasyonu için harika fikirlerimiz var. Zaten modern yaşamın getirileri ve ekonomik koşullar bizleri küçük mekanlarda yaşamaya itiyor. O halde bizlerde bu mekanlarda çok güzel alanlar yaratabilir, gösterişli bir dekorasyona sahip olabiliriz. Ama tek yapmanız gereken biraz seçici olmak, az ve fonksiyonel mobilyaları tercih etmek, olabilecek en az ve güzel aksesuarlarla da bu alanı renklendirmek. Bu gerçeği bilen mobilya üreticileri de küçük salonlar ya da oturma odaları için mobilya üretimlerini gerçekleştirmişler ve oldukça şık tasarımları hayata geçirmişler bile. Görsellerimizde de göreceğiniz üzere duvarlar daha açık renklerde boyanmış, bazen farklı renklerle mekana derinlik ve boyut kazandırılmış. Bu tip mekanlarda daha çok modern ikili kanepeler, bir orta sehpa, bir tv ünitesi ve bir tablo, belki bir çiçek, küçük bir halı ile dekorasyon tamamlanmış. Hatta bir puf ya da minder de çok işinize yarayabilir.

Modern küçük salon dekorasyonunda dikkat edilmesi gereken diğer bir konuda perde ve aydınlatma seçimi. Büyük desenleri kesinlikle tercih etmeyin. Stor perdeler küçük salonlar için oldukça ideal olabilir. Sadece tül kullanımı da ortamı çok güzel gösterecektir. Aydınlatma da ise tavana sıfır aydınlatmalar mekana genişlik katacak belki bir küçük abajur da şıklık katacaktır. Lafı fazla uzatmadan hemen galerimizi tıklayın ve birbirinden güzel küçük salon dekorasyon fikirlerine bir göz atın.

About the author

Secret

Leave a Comment

İlham Veren Ev Dekorasyon Fikirleri !Site içerisinde kullanılan tüm materyal izinsiz ve haber verilmeden kullanılamaz. Site içeriği DMCA tarafından korunmaktadır. Bu sitede yer alan marka logoları ve markalara ait ürün resimleri, tasarım ve görseller marka sahiplerine aittir.