Oturma Odası , Salon

Küçük Salonlar için Dekorasyon Fikirleri

Küçük salon dekorasyon fikirleri ile sizde evinizi olduğundan daha geniş ve şık gösterebilirsiniz. Küçük metrekareye sahip bir salonunuz varsa, bir çok dekorasyon fikri ile harika bir salon yapabilirsiniz.

Küçük bir salon, etkili dekorasyon fikirleri ile hem olduğundan daha geniş hem de daha konforlu alanlara dönüşebilir. Mesala L koltuklar dar salonlar için her zamandan alandan tasarruf sağlar yine küçük mobilya seçimleri ile salonunuz daha konforlu ve güzel görünebilir. TV ünitesi ve konsolu daha küçük ve birbirine bitişik kullanabilirsiniz. Küçük salon dekorasyonu fikirleri ile ilgili galeri resimlerimize de bakıp farklı fikir sahibi olabilirsiniz. Eğer küçük bir salona sahipseniz akıllı uygulamalarla salonunuzun konforunu ve şıklığını artırabilirsiniz. Renkleri uyumunu sağlayarak, ışığı iyi kullanarak ve doğru mobilyalar seçerek, salonunuzu yeniden dönüştürebilirsiniz.Beyaz ve açık renk mobilya seçimleri de evinize her zaman daha ferah yapar.Duvarlarda kullanacağınız raflar, salonun daha düzgün gösterir ve salonu daha geniş hissettirecek – aynı zamanda düz bir duvara kişilik katıyor.

Küçük salonlar için dekorasyon fikirleri

küçük salonlar için dekorasyon fikirleri

küçük salonlar için dekorasyon

Öncelikle salon dekorasyonu için sade, küçük ve akıllı mobilyalar seçmek oldukça önemli. Mobilya almaya karar verdiğiniz gittiğinizde sadece beğendiğiniz mobilyaları seçerseniz eve geldiğinizde hayal kırıklığına uğrayabilirsiniz. Küçük mobilyalar ve açık renkler seçmek salon dekorasyonunuz da daha iyi sonuçlar getirecektir. Temiz, yalın bir düzen ile salonunuz daha geniş duracaktır. Aynı zamanda salonunuzu daha ferah ve geniş göstermek için ışığı da iyi ayarlamalısınız.. Bu nedenle duvarlarınızda ve perdeleriniz de açık renkleri kullanabilirsiniz.

İlgili: Küçük Salonlar İçin Sade ve Dekoratif Uygulamalar

Küçük salon dekorasyon fikirler ile şık ve sofistike bir  salon sizde yaratabilirsiniz. Küçük salonlar için dekorasyon fikirleri hakkında bir çok özel resim seçtik.Salon dekorasyonunuzu yapmadan önce birbirinden güzel dekorasyon fikirlerine aşağıdaki galerimiz den inceleyin ve ilham alın.

Küçük Salonlar için Dekorasyon Fikirleri / Galeri

Leave a Comment

İlham Veren Ev Dekorasyon Fikirleri !Site içerisinde kullanılan tüm materyal izinsiz ve haber verilmeden kullanılamaz. Site içeriği DMCA tarafından korunmaktadır. Bu sitede yer alan marka logoları ve markalara ait ürün resimleri, tasarım ve görseller marka sahiplerine aittir.