Mutfak

Madame Coco’dan 3 Farklı Çatal Kaşık ve Bıçak Modeli

Madame Coco ile mutfaklarınız şenleniyor ve zarif mutfak araç gereçleri ile yemekler ve sunumlar bir seremoni havasına bürünüyor. Madame Coco’nun birbirinden güzel yemek çatal kaşık bıçakları yemek masalarına ayrı bir güzellik katıyor. Bu yazımızda sizlere biz Madame Coco’nun en beğenilen üç modelini tanıtmak istiyoruz. Bunlar Madame Coco Antoinette,  Madame Coco Cameo ve Madame Coco Crown çatal kaşık ve bıçak takımıdır.

Özellikle bu üç model gerek zariflikleri, gerek estetik görünümleri ve gerekse tasarımları ile ayrı bir güzellik taşıyor. Antoinette, cameo ve Crown çatal kaşık ve bıçakları paslanmaz çelikten üretilmiş olup porseleni çizmeme özelliğine sahiptir. Bu ürünleri elde ya da bulaşık makinesinde yıkadıktan sonra kesinlikle leke kalmaması için kurulamak gerekmektedir. Çünkü eğer ürünler kurulanmazlarsa su damlaları ürün üzerinde kireç veya leke bırakabilirler.

Evinizdeki çatal kaşık ve bıçaklarınızı değiştirmeyi düşünüyorsanız Madame Coco’nun bu üç güzel modelini mutlaka görmelisiniz. Galerimizde bu üç güzel modelin görsellerini bulabilirsiniz.

 

 

 

About the author

Secret

Leave a Comment

İlham Veren Ev Dekorasyon Fikirleri !Site içerisinde kullanılan tüm materyal izinsiz ve haber verilmeden kullanılamaz. Site içeriği DMCA tarafından korunmaktadır. Bu sitede yer alan marka logoları ve markalara ait ürün resimleri, tasarım ve görseller marka sahiplerine aittir.