Ev Dekorasyonu

Merdiven Korkuluklarında Yeni Modeller

Written by Secret

Eviniz çok katlı ise ve girişte ya da salonunuzda bir merdiven bulunuyorsa merdiveninizin modeli de en az eviniz için düşündüğünüz dekorasyon tarzı kadar önem taşır. Eğer sıradışı bir merdivende karar kıldıysanız bu merdivenin korkuluklarının da seçtiğiniz dekorasyon tarzına uyum sağlaması ve bir bütünlük oluşturması önemlidir. Klasik merdivenlerde korkuluklarda klasiktir ama modern tasarımlarda en sıradışı en aykırı merdiven korkuluklarına rastlayabilirsiniz. Yeni merdiven korkulukları ahşap, metal, cam, ferforje gibi malzemelerden üretilmekte ve son derece ilginç süsleme ve tasarımlarla kendini göstermekte.

Galerimizde sizler için oldukça ilginç olduğunu düşündüğümüz merdiven korkuluklarına yer verdik. Galerimizi tıklayarak en güzel merdiven korkuluk modellerine ulaşabilir ve fikir edinebilirsiniz.

Leave a Comment

İlham Veren Ev Dekorasyon Fikirleri !Site içerisinde kullanılan tüm materyal izinsiz ve haber verilmeden kullanılamaz. Site içeriği DMCA tarafından korunmaktadır. Bu sitede yer alan marka logoları ve markalara ait ürün resimleri, tasarım ve görseller marka sahiplerine aittir.