Mutfak

Modern Amerikan Mutfak Modelleri 2018 – 2018

Written by Secret

Son yıllarda en çok tercih edilen mutfak tipi modern amerikan mutfak modelleri ,oturma alanlarının mutfakla bütünleşmesi ve ortaya çıkan geniş rahat ve modern bir görünüm ortaya çıkarıyor. Maliyet olarak sizi üzmeyecek, küçük bir eve sahip olsanız bile alanınızı en güzel şekilde değerlendirmenizi sağlayacak bu modeller bu sezonda çok oldukça trend.

Amerikan mutfak tipleri şüphesiz ki evinizi daha modern ve şık bir hale getiriyor.Eviniz için amerikan mutfak modellerinden birini seçmek istiyorsanız,mutlaka kapasitesi iyi bir aspiratör seçimidir.Oturma alanınızla mutfağınızın bütünleşmesi sonucunda yemek kokularını gidermek için en önemli detay seçtiğiniz aspiratördür.

Modern Amerikan Mutfak Modelleri 2018 – 2018

En büyük avantajı, bu mutfaklarda ferah ve rahat çalışılmasıdır. Modern görünümlü ve şık bir tasarım olduğundan görselliği ön plandadır. Ayrıca mutfakta iş yaparken, hem misafirlerden hem de ev halkından ayrı kalmadan hem işlerle ilgilenip hem de sohbetlere katılarak,  özellikle misafirleri yalnız bırakmama avantajı bulunmaktadır.

 

Dezavantajı, yemek kokusunun salona dağılma riskidir. Bu da güçlü çekim gücüne sahip, davlumbaz ya da aspiratör ile önlenebilecek bir durumdur. Amerikan mutfaklar, sürekli düzenli olmak zorundadır. Bu nedenle de fonksiyonlu dolaplar ve çok amaçlı düzenleyici raflar gerekmektedir.

Evinizi daha modern bir mekan haline getirmek istiyorsanız bu mutfak modellerini deneyebilirsiniz,ancak yine dikkat edilmesi gereken bir konuda oturma alanınızla mutfak tezgah arasında seçeceğiniz masanın,mutlaka tezgah seviyesinden yüksek olmasıdır,bu şekilde oturma alanınızdan tezgah üstündeki dağınık görüntülere engel olabilirsiniz. Sizin için 2018 – 2018 sezonunun en güzel amerikan mutfak modellerini galerimize ekledik, detaylı inceleyebilirsiniz.

About the author

Secret

Leave a Comment

İlham Veren Ev Dekorasyon Fikirleri !Site içerisinde kullanılan tüm materyal izinsiz ve haber verilmeden kullanılamaz. Site içeriği DMCA tarafından korunmaktadır. Bu sitede yer alan marka logoları ve markalara ait ürün resimleri, tasarım ve görseller marka sahiplerine aittir.