Banyo

Modern Banyo Dekorasyonu Fikirleri

Written by Secret

Modern Banyo Dekorasyonu denilince yalın, şık, estetik ve sıradışı tasarımlar ön plana çıkıyor. Artık banyolar sadece duş alınıp hemen çıkılan, günlük temizlik ihtiyaçlarının yerine getirildiği mekanlar olmaktan çıkıyor ve tamamen sizin rahatlığınızın, konforunuzun hedeflendiği, göz zevkinizi okşayan mekanlar olarak dekore ediliyor. 2014-2015 banyo dekorasyonunda trend daha çok siyah, beyaz, siyah-beyaz, kırmızı renkler ile camın sıklıkla kullanıldığı modeller kullanılıyor. Modern banyo tasarımları tamamen günün yorgunluğunun atıldığı, kalabalık ve kargaşadan arınıldığı küçük bir spa merkezi olarak dizayn edilmiş. Galerimizde yer alan modern banyo dekorasyonu örneklerine bakıldığında estetik yorumun en üst limitte uygulandığı, kalitenin ve detayların titizlikle işlendiği, adeta bir sanat eseri gibi bir temanın öne çıktığı görülmektedir. Bu banyolarda mutlu olmamak mümkün değil. Banyonuzu yenilemeyi düşünüyorsanız galerimizde yer alan görsellere bakmanızı öneririz. En güzel banyo dekorasyonu örnekleri galerimizde. Tıklayınız.

 

Bir önceki yazımız olan 2014-2015 Trendi Modern Banyo Dolabı Modelleri başlıklı makalemizde Modern Banyo Dolabı Modelleri, trend banyo dolabı modelleri ve Yeni banyo dolabı tasarımları hakkında bilgiler verilmektedir.

About the author

Secret

Leave a Comment

İlham Veren Ev Dekorasyon Fikirleri ! Site içerisinde kullanılan tüm materyal izinsiz ve haber verilmeden kullanılamaz. Site içeriği DMCA tarafından korunmaktadır. Bu sitede yer alan marka logoları ve markalara ait ürün resimleri, tasarım ve görseller marka sahiplerine aittir. Web sitemiz dekorasyon fikirleri, ev dekorasyon ve mobilya dekorasyon konularında içerik üretmektedir.

Yükleniyor..