Ev Aksesuarları

Modern Dekoratif Aydınlatma Modelleri

Ev dekorasyonuna şıklık ve dekoratif bir görünüm katan aydınlatma elemanları ile evinizi baştan yaratabilirsiniz. Yeni sezon aydınlatmalar avizeler, lambaderler, masa lambaları, aplikler, sarkıt avizeler gibi çeşitlendirilebilir ve farklı malzemelerden üretilerek birer tasarım harikası olarak evlerinizde yerlerini alabilirler. Bu sezonun en dikkat çeken modern aydınlatma ürünleri içerisinde en çok ledli sıradışı tasarımlara sahip aydınlatmalar gelmektedir. Bunlar içerisinde özellikle bulut görünümlü, el yapımı hasır aydınlatmalar, üç boyutlu aydınlatmalar dikkati çekmektedir.

Modern aydınlatma ürünleri içerisinde trend olan endüstriyel ve dekoratif aydınlatmalar özellikle yemek masaları ve mutfak adaları üzerinde çok güzel bir görünüm sergilemekteler. Ev dekorasyonunuz da sizde farklılık ve daha modern bir görünüm istiyorsanız ilk işe avize ve lambalarınızı yenilemekle başlayabilirsiniz. Oturma odasında, yemek odasında ve mutfakta kişisel tarzınıza uygun ve evinizle uyumlu olacak aydınlatmalar kullanarak harika görünümler elde edebilirsiniz. Özellikle salon dekorasyonunda, kitap okuma köşelerinde kullanılan köşe lambaları, dekoratif lambaderler, uzun ayaklı ve dekoratif başlıklı lambader ile evinizin görünümü bir anda daha modern ve şık bir ortama dönüştürebilirsiniz.

2018 dekoratif aydınlatma ve avize modelleri için galerimizde bulabilirsiniz.

 

About the author

Secret

Leave a Comment

İlham Veren Ev Dekorasyon Fikirleri ! Site içerisinde kullanılan tüm materyal izinsiz ve haber verilmeden kullanılamaz. Site içeriği DMCA tarafından korunmaktadır. Bu sitede yer alan marka logoları ve markalara ait ürün resimleri, tasarım ve görseller marka sahiplerine aittir.