Ev Dekorasyonu

Modern Dekoratif Merdiven Modelleri

Written by Secret

Merdivenin ansiklopedik karşılığı iki farklı seviyeyi birleştiren,  binaların içinde, bahçelerde,  cadde ve meydanlarda bağlantıları sağlayan ve seviyeleri birleştiren  basamaklar olarak tanımlanmaktadır. Döner merdivenler, düz merdivenler ve dekoratif merdivenler gibi merdivenlerin bir çok çeşitleri vardır.  Özellikle ev içlerinde uygulanan dekoratif merdivenler modern ve yenilikçi tasarımlarıyla oldukça ilgi çekmektedir. Bu merdivenlerin yapımında kullanılan malzemeler evin diğer dekorasyon ögelerine göre tasarlanabilir, zevkinize göre uyarlanabilir. Son zamanlarda çok çeşitli renklerde, ahşap, cam, taş, mozaik gibi malzemelerden yapılmış sıradışı ve yaratıcı merdiven örnekleri karşımıza çıkmaktadır. Sizlere fikir verecek, ufkunuzu genişletebilecek, yaratıcı ve ilginç merdiven örneklerinden oluşan bir dosya hazırladık. Galerimizi tıklayarak birbirinden özel ve farklı iç mekan merdiven modellerine göz atabilirsiniz. 

Bir önceki yazımız olan 2015-2016 Trendi Duvar Panelleri başlıklı makalemizde 2015-2016 duvar panelleri, 2015-2016 Trendi duvar kaplamaları ve taş duvar panelleri hakkında bilgiler verilmektedir.

About the author

Secret

Leave a Comment

İlham Veren Ev Dekorasyon Fikirleri ! Site içerisinde kullanılan tüm materyal izinsiz ve haber verilmeden kullanılamaz. Site içeriği DMCA tarafından korunmaktadır. Bu sitede yer alan marka logoları ve markalara ait ürün resimleri, tasarım ve görseller marka sahiplerine aittir. Web sitemiz dekorasyon fikirleri, ev dekorasyon ve mobilya dekorasyon konularında içerik üretmektedir.

Yükleniyor..