Ev Dekorasyonu

Modern Kapı Kolu Modelleri

Written by Secret

Modern Kapı Kolu Modelleri

Ev demek dış dünyanın kalabalıklığından, karmaşasından kaçıp sığınabileceğiniz ve kendinizi güvende hissedebileceğiniz sadece sizin olan küçük bir dünya demektir. Bu dünyanın girişi de çok önemlidir. Bu nedenle evin kapısı her zaman için evin diğer bölümlerinden daha özeldir. Sağlam, dayanıklı, gösterişli ve dekoratif bir kapı hem sizin küçük dünyanıza bir geçiş, hem de etkileyici bir karşılama noktası olmalıdır. Artık kapı tasarımları da dekorasyonun en önemli ögelerinden biri olarak çok çeşitli ve yaratıcı tasarımlarla karşımıza çıkmaktadır.

Özellikle de kapı kollarına daha da bir özen gösterilmektedir. Birbirinden farklı, dekoratif, modern ve kaliteli kapı kolları çok şık tasarımlarla evimizin girişini süslemektedir. Unutulmamalıdır ki kapılar ve kapı kolları sizin evinizin ve sizin hakkınızda ipuçları vermektedir. Son zamanların trend kapı kolları işlevselliklerinin yanı sıra estetik tasarımları ile de dikkati çekmekte ve tarz yaratmaktadır.

Galerimizde sizler için seçtiğimiz birbirinden güzel ve gösterişli son moda kapı kolu örneklerine yer verdik. Galerimizi tıklayarak modelleri yakından görebilir ve fikir edinebilirsiniz.

 

Bir önceki yazımız olan Alçak Tavanlı Evler İçin Avize Modelleri başlıklı makalemizde alçak tavanlı evler için avize, tavana sıfır avize ve tavana sıfır avize modelleri hakkında bilgiler verilmektedir.

About the author

Secret

Leave a Comment

İlham Veren Ev Dekorasyon Fikirleri ! Site içerisinde kullanılan tüm materyal izinsiz ve haber verilmeden kullanılamaz. Site içeriği DMCA tarafından korunmaktadır. Bu sitede yer alan marka logoları ve markalara ait ürün resimleri, tasarım ve görseller marka sahiplerine aittir. Web sitemiz dekorasyon fikirleri, ev dekorasyon ve mobilya dekorasyon konularında içerik üretmektedir.

Yükleniyor..