Ev Dekorasyonu

Modern Konsol ve Ayna Kombinleri

Written by Secret

Bir evin dekorasyonunu çarpıcı kılan, tek başına kullanılsa bile bir havasını değiştiren ve kullanışlı olduğu kadar estetik ve zarif bir görünümü de olan Dekoratif Konsol ve AynalardırZaten hepimizin bildiği üzere ayna ile tümlenen konsolların dekorasyon dünyasında ayrı ve özel bir yeri var. Bulundukları mekanlarda bir zarafet ve asalet ortamı yaratan konsol ve aynalar her dönemde ve her moda trendinde kendilerine mutlaka bir yer edinmişlerdir. Eğer salon dekorasyonunda kullanılmışsa sanki özel bir köşe yaratılmış hissi verir, antrede kullanılmışsa etkileyici ve cool bir hava taşır. Kesinlikle her tarz dekorasyonun olmazsa olmazlarıdırlar.

Modern Dekoratif Konsol ve Ayna gruplarında özgün tasarımlar, klasikle modern yaratıcılık arasında hayat bulmuş ve günün mobilya modasını da yakalayarak beğeniye sunulmuş. Sizler için konsol ve aynaların bir kombin halinde bulundukları modelleri araştırdık ve galerimizde dosyaladık. Galerimizi tıklayarak en güzel konsol ve ayna modellerini inceleyebilir ve fikir edinebilirsiniz.

Bir önceki yazımız olan Son Moda Şifonyer Modelleri başlıklı makalemizde En son moda komodin örnekleri, komodin ve şifonyer hakkında bilgiler verilmektedir.

Gelen Aramalar:

  • konsol ve ayna modelleri
  • modern konsol aynası
  • takım aynalar modelleri

About the author

Secret

Leave a Comment

İlham Veren Ev Dekorasyon Fikirleri ! Site içerisinde kullanılan tüm materyal izinsiz ve haber verilmeden kullanılamaz. Site içeriği DMCA tarafından korunmaktadır. Bu sitede yer alan marka logoları ve markalara ait ürün resimleri, tasarım ve görseller marka sahiplerine aittir. Web sitemiz dekorasyon fikirleri, ev dekorasyon ve mobilya dekorasyon konularında içerik üretmektedir.

Yükleniyor..