Ev Dekorasyonu Ev Tekstili Oturma Odası , Salon Trend Stil

Modern Perde Modelleri

Written by Secret

Bir ev kurulurken akla gelen şeylerden biri de şüphesiz perdedir. Nitekim perdeler dekorasyon şıklığı ve gerekliliği sebebiyle evin olmazsa olmazıdır. Perde ne kadar güzel, zarif olursa evde o kadar şık görünür.

Satışta birçok zevke uygun perde modeli bulunmaktadır. Bu modeller firmalarca özenle dizayn edilmiş ve alıcıya sunulmuştur. Son 5 yılın en gözde perde modeli açık ara ‘sakallı tül perdelerdir. Alıcılar nezdinde bu model perdelerin daha çok talep gördüğü ve evin estetiği olarak da verilen paranın hakkını verdiği anlaşılmaktadır. Geometrik çiçek desenleri perdelerde heyecan verici bir ambians yaratırken siyah, beyaz, mavi, turuncu ve pembenin muhteşem renk tonları perdenin içeriğinde kullanılmaktadır.

Modern Perde Modelleri

Evlerin gelinliği perdeler ihtişamlı tarzları ile yuvalarımızı süslemeye, içimizi açmaya tam gaz devam ediyor. Her zevke ve renge uygun üretilmekte olan perdeler göz alıcı renkleri ile insanları kendisine çekmekte ve onları büyülemektedir. Gün geçtikçe üretime giren sektörel firmalar artmakta ev ve ofis dizaynında perde üretiminin miktarı artırılmaktadır. Bu da daha çok satışa ve bunun neticesinde daha çok arz vesile olmaktadır. 2018 den bu yana süregelen dekoratif perde şampiyonu ise istisnasız tül perdelerdir. Tül perdelerin artistik dokunuşlu modelleri tasarımcılar için bir duayen olmaktadır. Tül perde üretiminde işleme ve dikim ayrı iki kategori de dizayn edilmekte, kullanılan renkler ve zarif motifler evin ihtişamında pozitif gidişlere sebebiyet vermektedir.

PERDE MODERNLİĞİ

Perde evin tatlı kraliçesidir. Evin dışarı ile bağlantısı olan balkon ve pencerelerin süs bebeği perdeler alıcıların modernize ev kategorisindeki arzu ettikleri belli başlı eşyalardandır. Son dönemlerde müşterilerin modern tabiri ile satış yerlerine gelmeleri firmalarda perde modernitesine akışın ilerlemesine neden olmuştur. Bu akış perde modernliği kapsamında oluşumlara ve ekonomik yaklaşımlara gebe bırakmıştır.

Modern Perde Modelleri

EVİN VAZGEÇİLMEZİ

Perdeler klasik, modern kuramları ile firmalarda dizayn edilirken takılacağı evin duvar renginden avize modeline dek sırıtmamalı, alıcının evindeki oturmuş ambiyansı bozmamalıdır. Bu durum da perde sektörünün modacılarının dizayn ve zariflik kurallarına uymalarına vesile olmaktadır. Modern perde sektöründe yaşanan hızlı büyümeler alıcılara daha çok çeşit ve daha çok renk sunulmasına yardımcı olmaktadır.

Sizler için derlediğimiz modern perde modelleri galerimize göz atabilirsiniz. Değerli yorumlarınızı ve görüşlerinizi lütfen bizlerle paylaşınız.

 

About the author

Secret

Leave a Comment

İlham Veren Ev Dekorasyon Fikirleri !Site içerisinde kullanılan tüm materyal izinsiz ve haber verilmeden kullanılamaz. Site içeriği DMCA tarafından korunmaktadır. Bu sitede yer alan marka logoları ve markalara ait ürün resimleri, tasarım ve görseller marka sahiplerine aittir.