Mutfak

Modern Siyah Beyaz Mutfak Dekorasyon Fikirleri 2017

Mutfak dekorasyonu için modern ve estetik stiller arayanlar için yazımızda bugün siyah beyaz mutfak dekorasyon fikirlerine yer veriyoruz. Siyah belkide mutfak için çok uygun bir renk gibi gelmeyebilir ancak beyaz ile kombine edildiğinde ortaya çıkan sonuç son derece uyumlu, modern ve şık bir stil olacaktır. Siyah beyaz bir mutfak dekorasyonunda renklerin dengeli kullanımı oldukça önemli bir noktadır, siyahın aşırı kullanılması mekanda dramatik bir karamsarlık ekleyebilir.

Modern mutfaklarda siyah beyaz ve gri üçlemesi son derece estetik ve şık bir stil yaratıyor, siyahın güçlü ve baskın etkisini beyaz tonları başarılı şekilde yumuşatarak dengeliyor. Siyah beyaz uyumuna metalik detaylar eklenince ortaya son derece estetik ve dikkat çekici mutfak dekorasyonu çıkabiliyor. Siyah rengin dengeli kullanılmasının bir hayli önemli olduğundan bahsetmiştik, bu anlamda siyahı odak noktası olarak kullanmak gerekir, bu bir mutfak adası yada mutfak dolabı olabilir.

Modern Siyah Beyaz Mutfak Dekorasyon Fikirleri 2017

Modern Siyah Beyaz Mutfak Dekorasyon Fikirleri 2017

Beyaz ise bu anlamda havayı yumuşatan ve riski mümkün olduğunca en aza indiren bir önemli bir rol oynuyor. Siyahın dahil olacağı bir dekorasyonda onun baskınlığını dengeleyecek en önemli renk beyazdır, özellikle duvar yada zeminde tercih edildiğinde karamsar bir tablo yerine daha dengeli, şık ve estetik bir stil ortaya çıkacaktır.

Galerimizde sizlere ilham vereceğini düşündüğümüz birbirinden dikkat çekici modern siyah beyaz mutfak dekorasyon fikirleri hazırladık. Örnekleri incelerken siyahın kullanım alanlarını ve miktarını, metalik detayların hangi bölgelerde tercih edildiğini ve mutfakların yerleşimine özellikle dikkat etmenizi öneririz. Evinizde bu tarz modern bir mutfak hayali kuruyorsanız galerimizde yer alan siyah beyaz mutfak dekorasyon örnekleri ile yol haritanızı daha rahat çizebilirsiniz.

Leave a Comment

İlham Veren Ev Dekorasyon Fikirleri !Site içerisinde kullanılan tüm materyal izinsiz ve haber verilmeden kullanılamaz. Site içeriği DMCA tarafından korunmaktadır. Bu sitede yer alan marka logoları ve markalara ait ürün resimleri, tasarım ve görseller marka sahiplerine aittir.