Ev Dekorasyonu

Modern Tavan Armatür Modelleri

Written by Secret

Tavan yüksekliğiniz yeterli değilse ve sarkıt ya da avize gibi aydınlatma araçlarından yararlanamıyorsanız size modern tavan armatürlerini önermek isteriz. Bildiğiniz gibi özellikle salonda, oturma odasında aydınlatma yeterli olmalı, gözü yormamalı aynı zamanda da zorlamamalı. Bu nedenle televizyon izlerken, yemek yerken, herhangi bir yazıyı okurken, sohbet ederken ışık sizi rahatsız etmemeli.  Bir anlamda bu aktivitelerin yapıldığı mekanları evin odak merkezi olarak kabul edersek aydınlatmasının da ne kadar önemli olduğu daha iyi anlaşılır.

Bu noktada sizlere tavan armatürleri kullanmanızı tavsiye ediyoruz. Hem genel bir aydınlatma yaparak ışığın her alana rahat nüfuz etmesini sağlıyor, hem de tavana sıfır olarak yerleştirildiği için mekanı daha yüksek gösteriyor. Ayarlanabilir özelliğe sahip modeller ile enerjiden tasarruf edebilir, dinlenmek istediğiniz zaman ışığı azaltır ya da ortama göre çoğaltabilirsiniz.

Galerimizde sizlere oldukça zengin modern tavan armatürlerinden oluşan bir dosya hazırladık. Galerimizi tıklayarak tavan armatür modellerini inceleyebilir ve fikir edinebilirsiniz.

Bir önceki yazımız olan En Güzel Dekoratif Tavan Göbekleri başlıklı makalemizde dekoratif tavan göbeği modelleri, dekoratif tavan göbekleri ve Osmanlı tarzında tavan göbeği hakkında bilgiler verilmektedir.

About the author

Secret

Leave a Comment

İlham Veren Ev Dekorasyon Fikirleri ! Site içerisinde kullanılan tüm materyal izinsiz ve haber verilmeden kullanılamaz. Site içeriği DMCA tarafından korunmaktadır. Bu sitede yer alan marka logoları ve markalara ait ürün resimleri, tasarım ve görseller marka sahiplerine aittir. Web sitemiz dekorasyon fikirleri, ev dekorasyon ve mobilya dekorasyon konularında içerik üretmektedir.

Yükleniyor..