Banyo

Modern ve Dekoratif Banyo Rafı Modelleri

Banyo dekorasyonunu daha kullanabilir hale getiren şık ve dekoratif banyo rafları, geniş bir ürün yelpazesine sahip olup banyonuza hem dekoratif bir görsellik kazandırmakta hem depratik kullanım kolaylığı sağlamakta. Bir çok farklı çeşidi bulunan banyo rafları ile banyonuzun her köşesini değerlendirebilirsiniz. Banyo raf çeşitleri arasında yaygın olarak tercih edilen tasarımlar arasında, metal, plastik, yaylı ve krom tasarımlar yer almakta ve özellikle uzun süreli kullanıma uygun modeller arasında cam ve plastik raf sistemleri büyük beğeni toplamakta.

Montajı son derece kolay olan banyo rafları içerisinde son zamanlarda vakumlu tasarımlar tercih edilmekte. Vakumlu rafların montajlarının en avantajlı yanı  banyo duvarlarınızda kesinlikle iz bırakmaması  ve kolaylıkla takılıp çıkarılabilir olmasıdır. Basit bir raf sistemi için duvarlarınıza zarar vermek istemiyorsanız bu sistemi tercih edebilirsiniz . Diğer bir banyo rafı tercihi olabilecek olan metal banyo rafları belki de en yaygın model olarak karşımıza çıkmakta. Ancak bu raf sistemlerinde zaman içerisinde montaj ve bağlantı yerlerinde kararmalar ve paslanmalar olabileceğinden sizlere daha çok cam ve plastik banyo raflarını tercih etmenizi önerebiliriz.

Sizlere fikir oluşturması ve banyonuza uygun bir modeli kafanızda oluşturmanız amacıyla modern banyo raf modellerinden oluşan görsel bir galeri hazırladık. Galerimizi tıklayarak yeni banyo rafları görsellerini inceleyebilir ve bilgi edinebilirsiniz.

 

 

About the author

Secret

Leave a Comment

İlham Veren Ev Dekorasyon Fikirleri ! Site içerisinde kullanılan tüm materyal izinsiz ve haber verilmeden kullanılamaz. Site içeriği DMCA tarafından korunmaktadır. Bu sitede yer alan marka logoları ve markalara ait ürün resimleri, tasarım ve görseller marka sahiplerine aittir.