Yatak Odası

Modern Yatak Odası Dekorasyonunda Mor Zamanı

Yatak Odasına dekorasyonuna yakışan en güzel renklerden biridir mor renk.  Mor rengin hakim olduğu yatak odaları gerçekten çok hoş ve güzel bir görünüm sergiliyor. Mor yatak odaları için etkili ve çekici bir renktir. Buğulu ve gizemli bir havası vardır. Yatak odanızı mor renk ile dekore etmeyi düşünüyorsanız size ilham verecek ilginç fikirlerimiz var. Öncelikle duvarlardan başlamak istiyoruz. Yatak odanızın duvarlarını bu yılda trend olan mor çiçekli ve mor çizgili duvar kağıtları ile kaplayabilirsiniz. Tüm duvarlara olmasa bile yatağın başına gelen duvarda son derece dekoratif duracak olan bu kabartmalı ya da kendinden desenli duvar kağıtları odaya zarif bir hava verecektir. Tabi mobilyaları da unutmamak gerekir. Mor renk biraz zorlu bir renktir. Bu nedenle mor renge uyum sağlayacak en güzel renk beyaz olabilir. Beyaz yatak odası takımı odaya nefes aldıracak ve şık bir görüntü ortaya çıkaracaktır. Yavaş yavaş biraz minimalist tarz yatak odası dekorasyonuna doğru gitmeye başladık bile. Sıra pencerelere geldi. Böyle bir dekorasyonda pencerelere de elbette beyaz tül perdeler ya da beyaz perde yakışacaktır. Yatak odasının zemininde yatağın ucuna doğru mor ve morun türevlerini içeren şık bir halı hatta shaggy halı konsepti tamamlayacaktır. Eğer mor rengi seviyorsanız mor ve beyazın muhteşem uyumunu hemen yakalayacaksınız.

Kesinlikle hoşunuza gideceğinden emin olduğumuz mor yatak odası dekorasyonu için aksesuarlar, yatak odası tekstili ve aydınlatmayı da unutmamak gerekir. Yatak örtüsünde beyaz yatak mobilyasına uyum sağlayacak mor, mor çizgili, mor çiçekli nefis bir yatak örtüsü yatağı muhteşem kılacaktır. Yatağın ucunda son derece fonksiyonel olan beyaz bir bank, puf ya da sandalye renk uyumu için harika olacaktır. Aydınlatma da ise biz sizlere abajur ya da lambaderi öneriyoruz. Basit beyaz bir vazodaki mor çiçekler de sade ve zarifliği ile yatak odası dekorasyonunuzu bitirmek istiyoruz. Mor ve tonları ile yaratıcılığınızı da kullanarak dekore edebileceğiniz yatak odanız için daha fazla bilgiyi galerimizi tıklayarak elde edebilirsiniz. Romantik ve bir o kadar da şık görünüme sahip yatak odası dekorasyonu için yararlı ve ilham verici fikirlere sahip olabilirsiniz. Hayranlık uyandıracak mor yatak odası dekorasyonu için galerimizi tıklamanız yeterli. Umarız galerimizde yer alan görseller size ilham verir ve ilginç fikirler oluşturur.

Mor Yatak Odası Dekorasyonu Fikirleri

Modern Mor ve Beyaz Yatak Odası Dekorasyonu

Leave a Comment

İlham Veren Ev Dekorasyon Fikirleri !Site içerisinde kullanılan tüm materyal izinsiz ve haber verilmeden kullanılamaz. Site içeriği DMCA tarafından korunmaktadır. Bu sitede yer alan marka logoları ve markalara ait ürün resimleri, tasarım ve görseller marka sahiplerine aittir.