Mutfak

Mutfağınızda İtalyan Tasarımı Smeg Renkli Beyaz Eşyalar

Retro tarzı dekorasyondan hoşlanıyorsanız bu yazımızda sizlere tanıtımını yapacağımız, ülkemizde de bir hayli ilgi gören İtalyan Markası Smeg‘in rengarenk beyaz eşya tasarımlarına bayılacaksınız. 2010 yılından beri ülkemizde de faaliyet gösteren ve oldukça ilgi çeken Smeg markasının nostaljik buz dolaplarına, çamaşır makinelerine, bulaşık makineleri ile daha birçok elektronik ev eşyalarına da hayran olacaksınız.

Bilindiği üzere ülkemizde de artık bir çok ünlü ve güvenilir beyaz eşya markaları renkli beyaz eşya üretmekte olup tasarımlarının da ilham kaynağının kesinlikle İtalyan Smeg Beyaz Eşya Markası olduğunu rahatlıkla söyleyebiliriz. Ülkemizin de önde gelen bir çok kalite markasının renkli beyaz eşya üretimine geçmesinde büyük katkısı olan Smeg markası estetiği kadar teknolojik özellikleri ile de dikkat çekmekte ve mutfak dekorasyonunda nostaljik bir hava estirmekte. Fiyatları oldukça yüksek olmasına rağmen bir çok tüketici tarafından tercih edilmekte olan Smeg İtalyan Beyaz Eşya geniş renk alternatifleri ile de her dekorasyona uygun oldukça şık seçenekler sunmakta.

1948 yılında İtalyan Vittorio Bertazzoni tarafından kurulan Smeg markası retro stili rengarenk beyaz eşyaları ile günümüzün mutfak dekorasyonlarına 1950’lerin moda stili olan retro akımının canlılığını, renkliliğini katıyor ve ev eşyalarına yansıyan yuvarlak hatları ile dekorasyonu yumuşatıyor. İtalyan Tasarımı Smeg Beyaz Eşyalar mutfaklarda buz dolapları, fırınlar, bulaşık makineleri ve daha bir çok elektrikli ev aleti ile renkli bir şıklık yaratıyor, banyolarda ise çamaşır ve kurutma makineleri, lavabolu çamaşır makineleri gibi son derece şık ürünler sunarak dekorasyona anlam katıyor.

Sizlerde Mutfak ve banyo dekorasyonuna nostaljik bir hava kazandırmak istiyorsanız galerimizi tıklayarak sizler için seçtiğimiz 2018 Smeg Renkli Beyaz Eşyalarını inceleyebilir ve fikir edinebilirsiniz.

 

About the author

Secret

Leave a Comment

İlham Veren Ev Dekorasyon Fikirleri ! Site içerisinde kullanılan tüm materyal izinsiz ve haber verilmeden kullanılamaz. Site içeriği DMCA tarafından korunmaktadır. Bu sitede yer alan marka logoları ve markalara ait ürün resimleri, tasarım ve görseller marka sahiplerine aittir.