Mutfak

Mutfaklarda Carrol Boyes ile Afrika Esintileri

Written by Secret

Mutfak, ofis ve ev araç gereçlerinden oluşan, sadece kullanılabilir olmaktan öte sanatsal özellikler de taşıyan, her bir objeye ruh veren dekoratif figürler ve Güney Afrika’nın büyülü, gizemli, otantik ve yerli kültürünün etkilerini yansıtan muhteşem Carrol Boyes koleksiyonu ile karşınızdayız. Carrol Boyes aslında bir heykeltraş ve aynı zamanda tasarımcı. Afrika esintilerini çağdaş yorumlarla tasarımlarına yansıtarak sofistike bir bakış açısıyla mutfağınız, evinizi ve ofisiniz için son derece görselliği zengin, iddialı ürünlere imza atıyor. Sanat eseri niteliğindeki eserlerinde genellikle alüminyum, paslanmaz çelik ve kurşunsuz kalay kullanarak mükemmelliği yaratan Carrol Boyes mutfak koleksiyonunda estetiği sanatla bütünleştiriyor. Her birinde Afrika kültürünü hissedebileceğiniz ev, ofis ve mutfak araç gereçlerinde farklılığı görecek ve sanatsal dokunuşları hissedebileceksiniz. Dünyanın bir çok ülkesinde şubeleri olan Carrol Boyes şimdi artık ülkemizde de ürünlerini tanıtıyor ve satışa sunuyor.

Madonna’dan, Elton John’a, Sting’e kadar bir çok ünlü sanatçının ev dekorasyonunda yer verdikleri Carrol Boyes, ülkemizde Beymen Home Mağazalarında tanıtılmakta ve satılmakta. Bu yazımızda Secrethome. net ekibi olarak sizlere Carrol Boyes koleksiyonundan mutfak araç ve gereçlerini tanıtmak istedik. Mutfaklardaki bu muhteşem dokunuşları daha yakından görebilmek, inceleyebilmek için özel olarak hazırladığımız galerimizi tıklayın ve keyifli seyirler yaşayın.

Carrol Boyes Koleksiyonu (2)

Carrol Boyes Koleksiyonu (3)

About the author

Secret

Leave a Comment

İlham Veren Ev Dekorasyon Fikirleri !Site içerisinde kullanılan tüm materyal izinsiz ve haber verilmeden kullanılamaz. Site içeriği DMCA tarafından korunmaktadır. Bu sitede yer alan marka logoları ve markalara ait ürün resimleri, tasarım ve görseller marka sahiplerine aittir.