Mutfak

Mutfakta Kırmızı Kullanımı ve Dekorasyon Fikirleri 2017

2017 Modern Kırmızı Mutfak Dekorasyonları

Sizler için en çok  tercih edilen mutfak renklerinden kırmızı ve beyaz renkleri birlikte uygulandığı mutfak modellerini inceledik.  Beyaz ve kırmızı renk olarak uyumlu olduklarının yanı sıra mutfağa da oldukça yakışan renkler arasındalar.

Mutfağı renklendirmek için beyazı,  enerji katmak için kırmızıyı kullanmak oldukça etkili bir tercih olacaktır. Kırmızının mutfağın neresinde kullanacağınız mutfağın büyüklüğüne, ne kadar ışık aldığına göre karar verebilir, buna göre kırmızı beyaz bir mutfak dekorasyonu yapabilirsiniz.

2017 kırmızı beyaz mutfak modelleri

Özellikle kırmızı beyaz bir mutfakta ahşap sandalyelerle beyaz mutfak masası tamamlanabilir. Ahşap sandalyeler beyazın soğukluğunu kırmakla birlikte hoş bir görünüm katacaktır. Dikkat edilmesi gereken karanlık ve küçük mutfaklarda kırmızı ve beyaz dengeli kullanılması gerektiğidir.

Kırmızı aksesuar rengi olarak tutumlu bir şekilde, daha az kullanılmalıdır. Küçük bir mutfağın kırmızı dolapları ya da kırmızı duvarlar mutfağı olduğundan daha küçük gösterebilir. Bu nedenle küçük, kırmızı beyaz mutfaklarda beyazın daha ağırlıklı olmasını daha önemlidir.

Mutfakta beyaz kapı ile kontrast oluşturacak kırmızı bir duvar ile mutfağın havasını bambaşka bir görünme sokabilir. Tek duvarı kırmızı renk boyayabilir ya da desenli duvar kağıdı ile mutfağınızı dekore edebilirsiniz. Kırmızı beyaz mutfaklarda en çok sandalyelerin renklerinin ne renk kullanılabileceği düşünülür.

Fikir olarak kırmızı ve beyaz dışında seçenek arayanlar için ahşap ve hasır ürünleri tercih edilebilir. Duvar seçimine gelirsek, Kırmızı beyaz bir mutfakta duvarlar ne renk olmalı sorusu mutfağın geleceğini belirleyen en etkili sorudur. Bir çok örneklerini göreceğiniz farklı duvar renklerinin dışında bir mutfağa en çok yakıştırılan genellikle beyaz renkli duvarlardır. Beyaz dışında, gri, bej, krem gibi seçenekler de tercih edilebilir.

Leave a Comment

İlham Veren Ev Dekorasyon Fikirleri !Site içerisinde kullanılan tüm materyal izinsiz ve haber verilmeden kullanılamaz. Site içeriği DMCA tarafından korunmaktadır. Bu sitede yer alan marka logoları ve markalara ait ürün resimleri, tasarım ve görseller marka sahiplerine aittir.