Bahçe & Balkon

Nostaljik ve Dekoratif Posta Kutusu Modelleri

Written by Secret

Bazıları antika sever ve biriktirir. Bazılarımız nostaljik aksesuarlardan hoşlanır ve evinin dekorasyonunda mutlaka bu objelere yere verir. Nostaljik objeler aynı zamanda anlamlıdır da. Antikaların yaşanmışlıkları ve bir hikayeleri vardır size anlatacak. Bunlara en güzel örnekler de daha çok dekoratif özelliği bulunanlardır. Radyo gibi, telefon gibi, saat gibi.

Bu yazımızda sizlere özellikle de bahçeli bir evi olanlara güzel bir sürprizimiz var. Evet bahçelerinin giriş kapısına, evlerinin girişine koyabilecekleri, işlevsel aynı zamanda da dekoratif posta kutuları. Sizler için güzel ve başarılı bir araştırma yaptık ve en güzel posta kutusu modellerinden oluşan bir galeri hazırladık. Galerimizde yer alan posta kutularının bazıları antika değerde, bazıları günümüz yapımı, bazıları da nostaljik özellikte. Daha çok bronz, bakır ve benzeri maddelerden üretilmiş olan bu geçmişten gelen nostaljik posta kutularına bayılacaksınız.

Evinize anlam katacak olan dekoratif posta kutuları için galerimizi tıklayınız.

Bir önceki yazımız olan Kapalı Balkonlar İçin Dekorasyon Fikirleri başlıklı makalemizde Kapalı balkon dekorasyonu, kapalı balkon modeli ve modern kapalı balkon dekorasyonu hakkında bilgiler verilmektedir.

About the author

Secret

Leave a Comment

İlham Veren Ev Dekorasyon Fikirleri ! Site içerisinde kullanılan tüm materyal izinsiz ve haber verilmeden kullanılamaz. Site içeriği DMCA tarafından korunmaktadır. Bu sitede yer alan marka logoları ve markalara ait ürün resimleri, tasarım ve görseller marka sahiplerine aittir. Web sitemiz dekorasyon fikirleri, ev dekorasyon ve mobilya dekorasyon konularında içerik üretmektedir.
Ev Dekorasyon

Yükleniyor..