Banyo

Orka Banyo 2018 Modelleri

Written by Secret

Yaklaşık yirmibeş yıl önce inşaat malzemeleri satışı alanında kurulan ve sektördeti gelişmeler ve yenilikler doğrultusunda Banyo Mobilyası alanında uzmanlaşarak dünya çapında üretimler gerçekleştiren Orka Banyo, banyo dekorasyonu alanındaki ihtiyaçlar doğrultusunda en güzeli, en iyiyi, en yeniyi ve en fonksiyonel olanı banyolarınıza getirmekte, tüketicisine kaliteli ve güven içerikli hizmetlerini sunmaktadır. Orka Ahşap ve Yapı Ürünleri Sanayi Anonim Şirketi olarak ülkemiz genelinde hizmet veren ve kullanışlı banyo mobilyaları üreterek bir lider marka olarak uzmanlaşan Orka Banyo, zengin ürün çeşitliliği, özgün tasarımları ve şık banyo mobilyaları ile ferah ve modern banyolara imza atmaktadır.

Dünya standartlarında üretimler gerçekleştirerek banyolara kalite ve modernliği getiren Orka, ülke genelinde 300’den fazla satış noktasında tüketiciye hizmet vermenin yanı sıra 44 farklı ülkeye de ihracatlar gerçekleştirerek dünya pazarında da bilinir bir marka özelliğini korumaktadır. Orka Banyo Mobilyalarında zengin ürün alternatifleri ile her banyo güzelleşiyor ve ferah ortamlara dönüşüyor. Orka Banyo özgün tasarımları ile tüketicisine birbirinden güzel ve farklı banyo seçenekleri sunuyor.

Öncelikle Orka Banyo, bir lider firma özelliği sayesinde her tip banyo için tüketicisine pratik çözümler sunuyor ve modüler banyo mobilyası seçenekleri ile de müşteri memnuniyetini sağlıyor. Orka Banyo Mobilyaları için galerimizi tıklayabilir ve sizler için seçmiş olduğumuz en güzel Orka Banyo modellerini yakından inceleyebilirsiniz.

About the author

Secret

Leave a Comment

İlham Veren Ev Dekorasyon Fikirleri !Site içerisinde kullanılan tüm materyal izinsiz ve haber verilmeden kullanılamaz. Site içeriği DMCA tarafından korunmaktadır. Bu sitede yer alan marka logoları ve markalara ait ürün resimleri, tasarım ve görseller marka sahiplerine aittir.