Ev Tekstili

Osmanlı Saray Stili Perde Modelleri

Son zamanlarda her şeyde olduğu gibi ev dekorasyonunda da ve hatta ev tekstilinde de eskiye bir öykünme ve istek görülmekte. En çok da bu yaklaşım kendini ev tekstilinde özellikle de perdelerde kendini göstermekte. Osmanlı tarzı perde modellerinde sıklıkla osmanlı tarzı desenler, şal desenler ve damask desenler görülmekte. Bu perdeleri yine Osmanlı Saray havasını yansıtan oymalar, rustikler, püsküller, sarkaçlar ve sedefler süslemekte.

Osmanlı saray tarzı perde modelleri klasik dekorasyondan hoşlananların kesinlikle tercih etmesi gereken bir seçenek. Klasik dekorasyonu tüm görkemiyle zenginleştirecek olan Osmanlı tarzı perdeler mekana ışıltılı, güçlü ve lüks bir hava vermekte. Zarif ve estetik duran damask kumaş perdeler dekorasyonunuza görkemli bir hava katıyor. Pamuklu, saten, ipek veya kadife olmak üzere zengin bir çeşitlilikle beğenilere sunulmuş olan Osmanlı temalı perde modelleri için galerimizi tıklayabilir ve görsellerden fikir edinebilirsiniz.

About the author

Secret

Leave a Comment

İlham Veren Ev Dekorasyon Fikirleri ! Site içerisinde kullanılan tüm materyal izinsiz ve haber verilmeden kullanılamaz. Site içeriği DMCA tarafından korunmaktadır. Bu sitede yer alan marka logoları ve markalara ait ürün resimleri, tasarım ve görseller marka sahiplerine aittir.