Oturma Odası , Salon

Otantik Şark Odası Dekorasyon Örnekleri

Yoğun geçen bir günün ardından rahatlamak, sıcak bir dost ortamında sohbet ederek günün yorgunluğunu atmak, otantik bir havayı solumak ve nostaljik anlar yaşamak istiyorsanız evinizin bir odasını Şark Odası olarak dekore edebilirsiniz. Doğunun o egzotik ve gizemli kültürlerinin bir yansıması olan şark odaları aslında hepimizin geçmişine sanki bir yolculuk yaptırır. Hani büyüklerimizin bize anlattığı, ortada üzerinde bir kahve cezvesinin yer aldığı büyük bir mangal, odayı çevreleyen ahşap sedirler, yerde bir şark halısı, duvarda otantik aksesuarlar, sedirlerin üzerinde kaneviçe işli örtüler, el dokuması kaplı minderler,  yastıklar ve örtülerle donatılmış sıcak ve aileyi bir arada tutan samimi bir oda. Bu geleneksel şark odası dekorasyonu günümüzde yine oldukça ilgi görmekte ve modern yaklaşımlarla harmanlanarak otantik bir mekan elde edilebilmekte. Daha çok bir kır evi olanların tercih ettiği bu nostaljik odalar doğayla bütünleşmenin bir göstergesi gibi. Bahçeli bir eviniz yoksa bile çatı katlarında, hatta apartman dairesinin bir odasında da rahatlıkla uygulayabileceğiniz şark odası dekorasyonu şehir hayatından uzaklaşmak isteyen, farklı dekorasyon alternatifleri düşünenler için ilginç bir seçim olabilir.

Galerimizde sizler için birbirinden güzel ve kolaylıkla uygulanabilir özellikte şark odası dekorasyon örneklerini bulabilirsiniz. Geleneksel bir  yapıya sahip şark odaları için fikir edinebilir, ipuçlarını yakalayabilirsiniz. Galerimizi tıklayın ve otantik şark odası dekorasyon örneklerini yakından inceleyin.

Otantik Şark Odası Dekorasyonu (11)

Otantik Şark Odası Dekorasyonu (15)

About the author

Secret

Leave a Comment

İlham Veren Ev Dekorasyon Fikirleri !Site içerisinde kullanılan tüm materyal izinsiz ve haber verilmeden kullanılamaz. Site içeriği DMCA tarafından korunmaktadır. Bu sitede yer alan marka logoları ve markalara ait ürün resimleri, tasarım ve görseller marka sahiplerine aittir.