Banyo

Rahatlatıcı Modern Banyo Modelleri

Written by Secret

2018 banyo modelleri rahatlığın, estetiğin, konforun, sıradışılığın öne çıktığı, doğal taş, mermer, cam ve ahşap malzemenin dekoratif olarak kullanıldığı, klasik banyo olmanın ötesinde bir dekorasyon tarzının göze çarptığı tasarımları içermekte. Banyolar artık hemen girilip çıkılan, soğuk, ıslak ve itici görünümlerinden adeta bir hamam, spa ve meditasyon alanı nitelikli mekanlara doğru gitmekte. Modern banyo modellerinde herşeyden önce dinlenme ve arınma, rahatlama ve huzur duyma prensipleri baz alınarak tasarımlar gerçekleştirilmekte ve insan ruhuna hitap eden ve onun rahatlaması için ihtiyaç duyulan tüm unsurlara dikkat edilmekte. 2018 trendi banyolarda çağdaş tasarımların teknolojik ekipmanlarla donatıldığı, ancak doğallıktan da ödün verilmediği görülmekte.

Mermer bloklar ya da doğal taş görünümlü duvarlar, taş ya da mermer bir zemin, duş zemininde ahşap kullanımı, taş döşeli zeminler, ahşap banyo dolapları, yine bu yılın trendi olan mermer küvet ve lavobalar 2018 yeni banyo modellerinin temel özellikleri gibi görünmekte.  Aslında biraz büyük metrekareli banyolar için düşünülebilecek olan galerimizdeki modeller daha küçük banyolar içinde ekonomik davranılarak uygulanabilir nitelikte. Günümüzde banyolara artık daha geniş mekanlar ayrılmakta ve dekorasyonuna da daha fazla önem verilmekte. Çünkü tempolu bir yaşamın iyice yerleştiği günümüz şartlarında, motivasyon, performans ve kaliteli bir yaşam sürmenin sırrının temiz, konforlu, rahatlatıcı bir banyodan geçtiği artık bilinmekte. Bu nedenle özel tasarımları da içeren, bir hayli emek verilmiş, iyi bir dekorasyona sahip banyo modelleri hakkında sizleri bilgilendirmek istedik. Galerimizde birbirinden güzel, lüks ve seçkin rahatlatıcı banyo modellerini bulabilirsiniz. Galerimizi tıklayarak modelleri inceleyebilir ve fikir edinebilirsiniz.

Banyo Dekorasyonunda 2018 Modelleri (11)

Banyo Dekorasyonunda 2018 Modelleri (15)

About the author

Secret

Leave a Comment

İlham Veren Ev Dekorasyon Fikirleri !Site içerisinde kullanılan tüm materyal izinsiz ve haber verilmeden kullanılamaz. Site içeriği DMCA tarafından korunmaktadır. Bu sitede yer alan marka logoları ve markalara ait ürün resimleri, tasarım ve görseller marka sahiplerine aittir.