Renkler

Rasch 0-12 Yaş Duvar Kağıdı Modelleri

Çocuk odalarında artık mat, soluk, tekdüze, pastel renkler kullanılmıyor. Daha çok çocukların ilgisini çekecek canlı renkler, desenler, karakterler ve eğlenceli desenler ilgi çekiyor. Erkek çocukların odasında turuncular, maviler, beyazlar, renk kombinasyonları, kız çocukların odasında ise yine turuncular, yeşiller tercih ediliyor.

Bu renklerin çocukların üzerinde yatıştırıcı bir etkisinin olduğu, çocukları sakinleştirdiği kanıtlanmış durumda. Duvar kağıtlarındaki desenler ise çocukların hayal güçlerini harekete geçiriyor ve kendi düşsel dünyalarını kurmalarına yardımcı oluyor. Rasch Bambino koleksiyonunda daha çok kumaş etkileri görülürken, minikler için fil gibi desenler, daha büyükler içinse maceracı korsan gibi desenler yer almakta. Rasch Piccolo koleksiyonu ise yıldızlar, puantiyeler, rakamlar gibi desenlerden oluşmakta.

Hepinizin yakından bildiği gibi Rasch Duvar Kağıtları silinebilir, antialerjiktir, mikrop barındırmaz bu nedenle hijyeniktir ve uzun ömürlüdür. Çocuğunuzun odasına güvenle kullanabilir ve çocuklarınızı mutlu edebilirsiniz. Sizler için araştırdık ve çocuğunuzun odası için en güzel Rasch duvar kağıdı modellerinden oluşan müthiş bir galeri hazırladık. Galerimizi tıklayarak Rasch 2015 Çocuk Odası Duvar Kağıtlarını yakından inceleyebilir ve fikir edinebilirsiniz.

 

Leave a Comment

İlham Veren Ev Dekorasyon Fikirleri !Site içerisinde kullanılan tüm materyal izinsiz ve haber verilmeden kullanılamaz. Site içeriği DMCA tarafından korunmaktadır. Bu sitede yer alan marka logoları ve markalara ait ürün resimleri, tasarım ve görseller marka sahiplerine aittir.