Renkler

Rasch Duvar Kağıtları Kids&Teens Koleksiyonu

Yaşam alanlarına hayat ve estetiği bir arada sunan duvar ve zemin kaplama ürünleri ile dekorasyon sektöründe hizmet veren ve  2009 yılından bu yana lider, kaliteli, yenilikçi ve fark yaratan ithal markaları bünyesinde bulunduran HannaHome, Rasch ve Rasch Tekstil ürünleri ile evinizde mucizeler yaratıyor ve farklı dünyalara, kültürlere ve zenginliklere adım atmanızı sağlıyor. Hanna’nın bünyesinde bulunan Rasch markası çocuk ve gençleri de unutmamış onların zengin dünyaları, beğenileri ve yaratıcılıkları doğrultusunda hazırlamış olduğu  Kids&Teens duvar kağıdı koleksiyonu ile yeni bir dünyanın kapılarını aralamış.

Duvar kağıdında modaya yön veren ve belirleyici bir marka olan Rasch, yeni koleksiyonu Kids&Teens ile birbirinden farklı renk ve desenlerde duvar kağıdı seçenekleri ile çocukların ve gençlerin canlı ve enerjik dünyasını zenginleştiriyor, hayal gücünü ve yaratıcılıklarını artıyor.

Özellikle Kids&Teens koleksiyonunda yer alan pop-art temalar, jean desenler ile gençlerin yanı sıra yetişkinlere de hitap ediyor.  Rasch duvar kağıtları güvenilir olup insan sağlığına zarar verecek hiç bir madde içermiyor. Galerimizi tıklayarak Rasch Kids&Teens duvar kağıtlarını inceleyebilir ve hayal ötesi bir mekana ulaşmak için kapıları aralayabilirsiniz.

Rasch Duvar Kağıtları Kids&Teens Koleksiyonu (3)

Rasch Duvar Kağıtları Kids&Teens Koleksiyonu

Rasch Duvar Kağıtları Kids&Teens Koleksiyonu (5)

 

 

.

 

About the author

Secret

Leave a Comment

İlham Veren Ev Dekorasyon Fikirleri ! Site içerisinde kullanılan tüm materyal izinsiz ve haber verilmeden kullanılamaz. Site içeriği DMCA tarafından korunmaktadır. Bu sitede yer alan marka logoları ve markalara ait ürün resimleri, tasarım ve görseller marka sahiplerine aittir.