Bahçe & Balkon

Renkli Balkon Dekorasyonu Modelleri 2018

Written by Secret

İlkbahara girdiğimiz bu günlerde balkonlarınızı canlı renkler ile daha güzel yapmaya ne dersiniz? Kıştan kalma bakımsız balkonunuzu çok küçük dokunuşlarla şık bir konfor alanına dönüştürebilirsiniz. Biraz renkli çiçekler, birkaç minder ve aksesuar ile balkonun görünümü bir anda değişebilir.

Renkli Balkon Dekorasyonu

Balkonunuzda farklı farklı çiçekler ile bir renk cümbüşü yapabilirsiniz. Masa ve sandalyeler balkon için uygun ve rahat olmalı, aynı zamanda beyaz renk olması diğer renkler ile daha uyumlu olmasını sağlar. Masanın üzerinde çiçekler ile dolu bir vazoda tabi ki olmazsa olmaz.

Sizde birkaç değişiklikle balkonunuzu yazın vazgeçilmez bir mekanı yapabilirsiniz. Eski balkon mobilyalarınızı ve aksesuarlarınızı atmak yerine boyayarak daha yeni ve şık şekilde dönüştürebilirsiniz. Yeşil, mor ve kırmızı renkler balkon için oldukça canlı ve güzel renk seçimlerinden.. Bu yıl renklerin tadını balkon mobilyalarından değil çiçeklerden çıkarmayı da deneyebilirsiniz.Özellikle çimen yeşili bu yıl çok trend. Beyaz mobilyalar ve masa, çiçekler ise rengarenk olabilir.

renkli balkon dekorasyonu modelleri 2018

renkli balkon dekorasyonu modelleri 2018

Oturma köşesi olarak ise rahat bir sedir olabilir, üstüne renkli desenlerde minderler ve yanlarda büyük saksılar balkon dekorasyonunuzu bir anda daha şık ve konforlu hale getirebilir.

Renkli Balkon Dekorasyonu Modelleri 2018 / Galeri

About the author

Secret

Leave a Comment

İlham Veren Ev Dekorasyon Fikirleri !Site içerisinde kullanılan tüm materyal izinsiz ve haber verilmeden kullanılamaz. Site içeriği DMCA tarafından korunmaktadır. Bu sitede yer alan marka logoları ve markalara ait ürün resimleri, tasarım ve görseller marka sahiplerine aittir.