Genel

Renkli Kristal, Cam Kadeh Modelleri

Yılbaşı gecesine çok az bir zaman kaldı. Yılbaşı gecesi için hazırlamak istediğiniz muhteşem yılbaşı masasına en güzel tabaklarınızı koydunuz, yılbaşı gecesine yakışır kırmızı ve beyaz rengin ağırlıklı olduğu örtüler, aksesuarlar ve mumları yerleştirdiniz. Biz de size yardımcı olmak için yılbaşı gecesi hazırladığınız masaya yakışır cam, kesme,kristal kadehlerinizi sizler için seçtik. Galerimizde sizin için seçtiğimiz muhteşem güzellikteki cam kadeh modelleri masanıza ayrı bir estetik katacak ve tasarımlarıyla da içeceklerden daha bir keyif alınmasını sağlayacak.

Renkli cam kadeh modelleri görünümleriyle de oldukça beğeni topluyor. Özellikle Paşabahçe en ince camdan üretmiş olduğu zengin bir kadeh çeşitliliği ile masalarınızı donatıyor. Galerimizde yer alan cam kadehler son derece zarif ve estetik bir görünüme sahipler. Masalarında çok şık duracak olan bu güzel cam kadehlerin yaptığınız lezzetli yemeklere ayrı bir tat katacağına kesinlikle eminiz. Galerimizi tıklayın ve alacağınız renkli cam kadehinize karar verin. İşte en güzel renkli cam kadehler..

Şeffaf Cam Kadeh Modeli

Zarif Cam Kadeh Modelleri

Çok Şık Kadeh Modeli

Kristal Kadeh Modeli

Kuş Desenli Kadeh Modeli

Altın Yaldızlı Kristal Kadeh Modeli

Leave a Comment

İlham Veren Ev Dekorasyon Fikirleri !Site içerisinde kullanılan tüm materyal izinsiz ve haber verilmeden kullanılamaz. Site içeriği DMCA tarafından korunmaktadır. Bu sitede yer alan marka logoları ve markalara ait ürün resimleri, tasarım ve görseller marka sahiplerine aittir.