Ev Aksesuarları

Romantizmin Vazgeçilmez Aksesuarı Dekoratif Mumlar

Written by Secret

Dekoratif aksesuar denilince hemen hemen herkesin aklına mum gelir.  Mum adeta romantizmle özdeşleşmiş, duygusal yoğunluğu olan, kokusuyla, ışığıyla, yansımasıyla, karaltısıyla sizi etkisi altına alan ve tamamen tüm duyularınızı serbest bırakarak sizi rahatlatan bir aksesuar olarak hayatımızda yerini almıştır. Kökeni tarih öncesi devirlere kadar inen, günümüzde ise tamamen aksesuar amaçlı kullanılan dekoratif mumlar, yaratıcı tasarımlarla son derece ilgi çekici ve estetik alanlar oluşturmanıza yardımcı olmaktadır.

Mum ve mum ışığı kimi zaman sizi heyecanlandırır, kimi zaman hüzünlendirir ve kimi zaman da mutlu olmanızı sağlar. Mum şiirseldir. Bir mumun ışığını seyretmenin, onun dramatik aydınlatması altında hüzünlenmenin, yansımalarıyla eğlenmenin, mutlu olmanın, estetiği ile göz zevkinizi okşamasının, evinizi güzelleştirmesinin keyfine diyecek yoktur.

Özel anlarınızın, muhteşem sunumlarınızın, sohbetlerinizin, yalnızlığınızın vazgeçilmez aksesuarı olan dekoratif mum modellerini sizin için araştırdık ve en güzel mum modellerinden oluşan bir galeri hazırladık. Rahatlamak, ruhunuzu dinlendirmek, huzur bulmak, romantizm yaşamak, meditasyon yapmak için size gerekli olan mum modellerini galerimizde bulabilirsiniz. Galerimizi tıklayın ve kesinlikle beğeneceğinizi düşündüğümüz birbirinden güzel mum modelleri hakkında fikir edinin ve evinizi mumlarla süsleyin.

En Güzel Dekoratif  Mum Modelleri (14)

En Güzel Dekoratif  Mum Modelleri (18)

En Güzel Dekoratif  Mum Modelleri (27)

 

Bir önceki yazımız olan Son Moda Dekoratif Duvar Aksesuarları başlıklı makalemizde Dekoratif duvar aksesuarları, duvar süsleri ve modern duvar aksesuarları hakkında bilgiler verilmektedir.

About the author

Secret

Leave a Comment

İlham Veren Ev Dekorasyon Fikirleri ! Site içerisinde kullanılan tüm materyal izinsiz ve haber verilmeden kullanılamaz. Site içeriği DMCA tarafından korunmaktadır. Bu sitede yer alan marka logoları ve markalara ait ürün resimleri, tasarım ve görseller marka sahiplerine aittir. Web sitemiz dekorasyon fikirleri, ev dekorasyon ve mobilya dekorasyon konularında içerik üretmektedir.

Yükleniyor..