Ev Dekorasyonu Genel Oturma Odası , Salon

Rustik Ev Dekorasyonu Tarzı

Written by Secret

Hayaliniz eğer rustik bir görünümse, aşağıdaki okuyacaklarınız size rehber niteliğinde olacaktır. Anlatılacak olanlar size yardımda bulunacak tarzdadır. Ve unutmayın ki rustik dekorasyon uygulaması sanıldığı kadar zor ve meşakatli bir dekorasyon tarzı değildir. En azından bundan sonra sizin için öyle olmayacak.

 

Rustik Ev Dekorasyonu Tarzı

 

Rustik başlık

Yatak odanızda yeni bir başlığa ihtiyacınız varsa ve yatak odanıza harika bir görünüm katmak istiyorsanız, eski ahır kapısını andıran rustik başlığı deneyebilirsiniz. Yatağınızda kullanacağınız bu başlık aslında herhangi bir malzeme ile oluşturulabilir. Fakat rustik görünümü gerçekten istiyorsanız, palet tahtalarını ve eski ağır ahşap kullanabilirsiniz.

Kınnap örme dolap kolları

Kınnap çok ucuzdur ve onunla çok şey yapabilirsiniz. Dolaplarınızı güncellemek istiyorsanız, kulpları sicimle sarmak için neden çaba sarfetmeyesiniz ? Bu mutfağınıza harika bir rustik görünüm katmak için etkili yollardan biridir.

Palet rafları

Eski paletler, nispeten kolay ve ucuz bulunurlar. Onların en büyük yanı ise onlarla çok şey yapabilmenizdir. Uygulaması hızlı ve kolaydır. Raf başına sadece birkaç saat ve birkaç malzemeye ihtiyaç duyarsınız. Bunları mevcut dekorla sentezlemek uğruna istediğiniz renkte lekelerle bezeyebilirsiniz.

Rustik fotoğraf çerçeveleri

Eski ahşap fotoğraf çerçeveleri, sadece biraz işle güzel rustik dekorlara dönüştürülebilir. Siyah beyaz fotoğraflara, karton monogram kesikleri veya istediğiniz herhangi bir şey ekleyebilirsiniz. Bunları yapmak oldukça kolaydır ve odanızda güzel bir görünüme sahip olursunuz.

Rustik sehpa

Birkaç ahşap çardak ve hepsi aynı tonda olması gerekmiyor. Çarpıcı bir sehpa yaratmak için bir araya getirilebilir. Parçaları desenlendirin ahşabı tutkal ve çivi yardımı ile birbirine yapıştırın. Sonra geriye sadece bacak eklemek kalacak. Bunların hepsini yaptıktan sonra sahip olduğunuz ise, çok daha ucuz ama çok daha pahalı görünen bir sehpa olacak.

Ahşap saat

Herhangi bir hobi mağazasında ve çoğu ev odaklı mağazalarda bu saat kitlerini bulabilirsiniz. Elinizde bir saat kiti bulunduktan sonra harika bir parça ahşap, vernik ve leke bulun daha sonra hayalinizdeki saati elinizde bulunan bu parçalarla sentezleyin. Ahşap saat, rustik oturma odaları için mükemmel bir parçadır. Ayrıca mutfaklarınızda, banyolarınızda ve yatak odalarınızda kullanabilirsiniz.

Ahşap şömine

Gerçekten rustik bir görünüm istiyorsanız, o eski taş şömine mantelini ahşapla değiştirin. Bu nispeten kolaydır ve odanızın görüntüsünü anında değiştirmek için yeterli olacaktır. Yeni bir şömine yerleştirmeyi düşünürseniz, Tercihinizi taş yerine ahşap mantel üzerine yapmanız daha sağlıklı olacaktır rustik görünüm için. Harika bir görünüm kazandırır ve ateş pahası ücreti yoktur, ucuzdur.

Sizler için derlediğimiz rustik ev dekorasyonu galerimize göz atabilirsiniz. Değerli yorumlarınızı ve görüşlerinizi lütfen bizlerle paylaşınız.

 

1 Comment

  • Cok guzel bilgiler paylasiyorsunuz. Urunleri tedarik edecegimiz bilgilerde paylasirsaniz cok daha guzel olur

Leave a Comment

İlham Veren Ev Dekorasyon Fikirleri !Site içerisinde kullanılan tüm materyal izinsiz ve haber verilmeden kullanılamaz. Site içeriği DMCA tarafından korunmaktadır. Bu sitede yer alan marka logoları ve markalara ait ürün resimleri, tasarım ve görseller marka sahiplerine aittir.