Banyo

Rustik Tarz Banyo Dekorasyon Fikirleri

Written by Secret

Son dönemlerin en beğenilen banyo dekorasyonu uygulaması olan Rustik stil banyo dekorasyonunda en göze çarpan ve dikkati çeken özellik doğal taş duvarlar ve işlenmemiş ahşap kullanımıdır. Banyo dekorasyonu için farklı ve etkileyici bir tarz olan rustik stili oluşturmak için banyonuzu tamamen değiştirip yenilemenize gerek yok. Bir kaç küçük dokunuş ve bir kaç küçük ekleme ile muhteşem güzellikte rustik bir banyoya sahip olabilirsiniz. Eğer banyonuz genişse ve bu tarz dekorasyon için yeterli bir alana sahipse hemen ahşap ya da bakır ve benzeri metal bir küvet, ahşap doğrama zemin, ahşap dolaplar ve dramatik bir ışıklandırma ile işe başlayabilirsiniz. Tabi ki duvarları da doğal taş görünümlü bir kaplama ya da suya dayanıklı bir duvar kağıdı ile  tamamlarsanız etkileyici rustik tarz banyo dekorasyonu yaratabilirsiniz.

Banyolarda rustik esintiler için vazgeçilmez olan banyo aksesuarlarının bir diğeri de batarya seçimidir. Banyoda kullanılacak bataryanın da yine rustik özellikler taşıması, banyo aynasının çerçevesinin ahşap özellikler göstermesi, aplikler kullanılması da hayalinizdeki banyoyu yaratmanızı sağlayabilir. Özellikle de rustik tarzı modern yaklaşımlarla harmanlamayı denerseniz ortaya mükemmel bir görünüm çıkarabilir ve böylesine bir bileşimin muhteşem sonucunu görebilirsiniz. Nasıl mı? Banyo zemininizde elbetteki önerdiğimiz şekilde ahşap zemin kaplamaları ya da doğal taş karoları kullanabilir ama lavabo seçimini modern bir tarzda seçebilirsiniz.

Sizlere fikir oluşturması ve görsellik sağlaması için Son Moda Rustik Banyo Dekorasyonu örneklerinden oluşan bir galeri hazırladık. Galerimizi tıklayarak rustik banyo dekorasyon fikirlerini inceleyebilir ve banyonuz için siz de rustik dekorasyon uygulamasını seçebilirsiniz.

About the author

Secret

Leave a Comment

İlham Veren Ev Dekorasyon Fikirleri ! Site içerisinde kullanılan tüm materyal izinsiz ve haber verilmeden kullanılamaz. Site içeriği DMCA tarafından korunmaktadır. Bu sitede yer alan marka logoları ve markalara ait ürün resimleri, tasarım ve görseller marka sahiplerine aittir.