Banyo

Rustik Tarz Banyo Lavabo Modelleri

Written by Secret

Banyo Dekorasyonunda doğal ahşap tasarımlar, taş duvarlar, kireç boyalı tuğla duvarlar ve eskitme musluk bataryaları, rustik bir lavabo rustik tarzın en temel dekorasyon elemanlarıdır diyebiliriz. Günümüzde artık doğal ürünler çevreci yaklaşımlar ile tasarlanarak modern dekorasyon uygulamalarına dahil ediliyor ve ortaya son derece etkileyici, başarılı uygulamalar çıkıyor. Bunların en güzellerinden biri de banyo dekorasyonunda ahşap doğal malzemelerin kullanılmasıdır. Rustik Stil Banyo dekorasyonu ile hem muhteşemliği yakalayabilir, ahşabın sıcaklığını hissedebilir, zarafetin en güzelini görebilirsiniz. Etkileyici Rustik Banyo Dekorasyonları ile hem geçmişin izlerini ve dokusunu görebilir hem de bu günün modasını, konforunu bulabilirsiniz. Özellikle rustik lavabo modelleri yeni banyo dekorasyonlarında da son derece başarılı bir şekilde uygulanmakta ve uyumlu bir dekorasyon ortaya çıkmaktadır.

Rustik banyo dekorasyonunda rustik lavabolara, eskitme ahşap dolap veya raflar, hasır çamaşır sepetleri, eskitme tabureler, dekoratif doğal ahşap kirişler, bakır ya da dökme musluklar, evyeler eşlik edebilir. Hatta dekoratif taş kaplama duvarlar, taş veya tuğla küvet kenarları, dekoratif metal lavabolar ve bütün bunlara tezat olacak modern duş kabinleri, jakuziler ve aydınlatmalar da bu dekorasyonla uyumlu olabilir.

Galerimizde sizler için en güzel rustik lavabo modellerine ait görseller yer almakta. Galerimizi tıklayarak modelleri inceleyebilir ve banyonuza en uygun olan modeli seçebilirsiniz.

About the author

Secret

Leave a Comment

İlham Veren Ev Dekorasyon Fikirleri !Site içerisinde kullanılan tüm materyal izinsiz ve haber verilmeden kullanılamaz. Site içeriği DMCA tarafından korunmaktadır. Bu sitede yer alan marka logoları ve markalara ait ürün resimleri, tasarım ve görseller marka sahiplerine aittir.