Ev Aksesuarları

Şaşırtıcı Dekoratif Kitaplık Modelleri

Written by Secret

Bildiğiniz gördüğünüz tüm kitaplık modellerine bir kenara koyun. Artık değerli kitaplarınız için yaratıcı ve sıradışı kitaplıklar revaçta. Bu güne kadar kitaplarımızı, dergilerimizi hep dikdörtgen ya da kare formlu raflardan oluşan kapaklı veya kapaksız dolaplara koyduk. Şimdi bu alışkanlıklarımızı bırakıyoruz ve yuvarlak hatlı, kıvrımlı, eğilip bükülen sıradışı kitaplıklara merhaba diyoruz.

Dekorasyon bir sanat işi olduğu için her zaman kendini yenilemekte ve yeni tasarımlarla daime en iyiye, en güzele, en kullanışlı olana yönelerek bizlerin yaşam alanlarını şekillendirmekte. Bu algı büyük mobilyalardan tutunda, küçük aksesuarlara, duvarların rengine, kumaşlara kadar inmekte. Bu değişim ve gelişimlerden kişisel kullanım araç ve gereçleri de payını almakta ve kitaplarımıza, kitaplıklarımıza kadar sürekli kendini güncellemekte. Bu değişim içinde en ilginç olanı ve bizi şaşırtacak kadar farklılaşanı birazdan galerimizi tıkladığınızda göreceğiniz üzere kitaplık modelleridir.

Bu kitaplıklar hem işlevsel, hem de dekoratif bir görünüme sahip. Hem duvarlarınızı süsleyecek, hem evin genel dekorasyonuna hizmet edecek hem de her an gözünüzün önünde oluşu ile de kitap okumaya sizi teşvik edecek. Nasıl mı? Galerimizi tıklayarak görebileceğiniz ve hayranlıkla izleyeceğiniz sıradışı kitaplık modelleri ile. Yaratıcı kitaplıklar için vakit kaybetmeyin ve hemen galerimizi tıklayın. Şaşıracaksınız.

Bilindik kitapların dışında farklı dekoratif kitaplar artık mobilya dekorasyonu için oldukça şık ve modern bir görünüm sergilemekte, yeni yüzleri ile kitap okuma alışkanlıklarımıza teshir edecek kadar güzel görünüyorlar. Farklı, sıradışı, neşeli, uzun kıvrımlı fazla yer kaplamayan, işlevselliği kaybetmeden etkileyici, benzersiz şık ve zarif.

Bir önceki yazımız olan Evinizin Uğuru Dekoratif Baykuş Bibloları başlıklı makalemizde baykuş figürü, baykuş temalı dekoratif obje ve dekoratif baykuş aksesuarlar hakkında bilgiler verilmektedir.

About the author

Secret

Leave a Comment

İlham Veren Ev Dekorasyon Fikirleri ! Site içerisinde kullanılan tüm materyal izinsiz ve haber verilmeden kullanılamaz. Site içeriği DMCA tarafından korunmaktadır. Bu sitede yer alan marka logoları ve markalara ait ürün resimleri, tasarım ve görseller marka sahiplerine aittir. Web sitemiz dekorasyon fikirleri, ev dekorasyon ve mobilya dekorasyon konularında içerik üretmektedir.

Yükleniyor..