Mutfak

Sevimli ve Klas Ahşap Mutfak Tezgahları

Ahşap tezgahlar, zarif ve geleneksel bir görünüme sahip şık bir mutfağı seven birçok ev sahibi arasında popüler bir seçimdir. Ancak sadece görünüşle değil, her şeyden önce ahşap sürekli kullanılabilir bir malzeme. Üzerinde çalışmak için mükemmel bir yüzey, ister ürününüzü keserseniz veya yemeklerinizi hazırlarsınız ama her zaman sizin lehinizedir. Aralarından seçim yapabileceğiniz çok çeşitte ahşap çeşidi olduğundan mutfağının tarzı ve rengi ile uyuşan türde seçimler yapmalısınız. Sevimli ve şık ahşap mutfak tezgahları ile dolu resimlerimizden sizde bir miktar ilham alın!

 Ahşap Tezgahların Mutfaklarda Cazibesi

Parlak bir ahşap mutfak tezgahı, mutfağınıza taze, zarif ve şık bir görünüm veren bir dokunuş ekler. Parlak beyaz mutfaklar için ideal olan bu ahşap seçimi eşsiz bir cazibeye sahiptir! Sıcak ama minimalist görünümü, bir aile mutfağı için mükemmel bir mekan oluşturarak kendine özgü ve neşeli bir mekan yaratma gücüne sahiptir!

Beyaz mutfak dolapları ve parlak fayanslarla eşleşen parlak ahşap tezgah , mutfağınızı ön plana çıkararak şık ve sade cazibesini artıran sıcak bir unsurdur.

Ayrıca Bakınız: Basamaklı Ahşap Mutfak Merdivenleri

Büyük bir mutfak adası çok yer kaplıyor, bu nedenle odayı dengelemek ve açık hissetmek için tezgah için daha parlak bir ton renk seçebilirsiniz. Aynı zamandan her şefin takdir edebileceği geniş bir çalışma yüzeyi de elde edersiniz!

ahşap mutfak tezgahı

ahşap mutfak tezgahı

Ahşabın sadeliği güzel veya dikkat çekici olması için ekstra dekoratif unsurlara ihtiyaç duymaz; Çıplak görünümü kendi başına yeterince öne çıkıyor!

Büyük bir mutfağı daha da büyük göstermek için, açık alanları vurgulamak için açık renk bir ahşap tonu seçin ! Mutfakta görünür kirişler varsa, ahşap tezgah, tüm alanın uyumlu  olduğunu hissettirir!

Ahşap mutfak tezgahları aslında kişisel bir tercihtir, ancak ihtiyacınız olan şeyin çoğuna karşın, ahşap uzun bir tezgah bir alanda ve kısa tezgahlı bir alanda işe yarayacak harika bir malzemedir . Yüzeyi uzatmış gibi görünme cazibesine sahiptir , yani kısa ama hala çok geniş hissedeceksiniz ve uzun bir süre mutfağınızdaki en büyük unsur gibi görünecektir !

Açık ahşap tezgah üstü tek başına açık renk  mutfaklar için değildir! Loş bir odaya hafiflik ipucu ekledikleri için  karanlık bir iç mekan ile de inanılmaz çarpıcı görünebilir.

Ahşap bir tezgah üstü hakkında başka bir harika bir şey, kolayca diğer malzemelerle eşleştirilebilir olmasıdır. Mutfağınız daha modern bir tasarıma sahipse hafif ahşap metalik gümüş aletlere ve çıplak tuğla bir duvar ile de harika uyum sağlayacaktır.

Sevimli ve Klas Ahşap Mutfak Tezgahları

About the author

Secret

Leave a Comment

İlham Veren Ev Dekorasyon Fikirleri !Site içerisinde kullanılan tüm materyal izinsiz ve haber verilmeden kullanılamaz. Site içeriği DMCA tarafından korunmaktadır. Bu sitede yer alan marka logoları ve markalara ait ürün resimleri, tasarım ve görseller marka sahiplerine aittir.