Banyo

Şık ve Teknolojik Banyo Dekorasyonları

Şık ve Rahat Banyo Çözümleri

Eviniz eski de olsa, hep daha şık ve rahat olarak yenilenmiş bir banyoda olmayı isterseniz, çözüm ve ürün odaklı fikirlerle bu hayaliniz gerçek olabilir.

Çok Yönlülük :Aynı alanda tabure görevi de gören bir havluluk yerden tasarruf sağlar. Üstelik  raf bölümleri olan alternatif ürünlerde  kirli sepeti ya da depolama alanı olarak kullanmak için çok ideal.

Kişisel Bakım Alanları:  Küçücük bir banyonuz varsa ve nasıl çözümleyip renklendirebilirim diyorsanız, işte size neşeli, renkli, cazibeli bir banyoda kişisel bakım alanı yaratma fikri. Eğer tüm banyonuzu yeniden tasarlamak mümkün değilse, belki de sadece size ait bir alanı şık bir stilde süsleyerek kişisel bakım ve keyif köşenizi yaratabilirsiniz.

şık banyolar

İlkbahar Dokunuşları: Banyolarınızda bol çiçekli paspaslar, dekoratif bir puf, güzel bir vazoda çiçekler ekleyerek bir anda banyonuza bahar havası verebilirsiniz.

Ayrıca Bakınız: Dar ve Küçük Banyo Dekosyonu Fikirleri

Banyolarda İskandinav stili: Narin ve sade havasıyla buluşan İskandinav tarzı dolaplar farklı büyüklükteki banyolara adapte olabilen, lavabo ve klozetiyle evde herkes için şık bir çözüm sunuyor. Fonksiyonel saklama üniteleriyle de dikkat çeken modeller böylece makinadan deterjana, çamaşır sepetinden havlulara kadar pek çok şeyi tek bir alanda topluyor.

Ayrıca banyo temizliğine önem veriyorsanız, tamamen yere oturan dolaplar yerine oldukça trend olan ayaklı ya da asma dolaplar kullanabilirsiniz. Üstelik ayaklı veya asma dolaplar dar banyolar için daha ferah alanlar yaratıyor.

Şık ve Teknolojik Banyo Dekorasyonları

About the author

Secret

Leave a Comment

İlham Veren Ev Dekorasyon Fikirleri !Site içerisinde kullanılan tüm materyal izinsiz ve haber verilmeden kullanılamaz. Site içeriği DMCA tarafından korunmaktadır. Bu sitede yer alan marka logoları ve markalara ait ürün resimleri, tasarım ve görseller marka sahiplerine aittir.