Ev Aksesuarları

Sıradışı Dekoratif Ayna Tasarımları

Muhteşem çerçeveleri ve zarif tasarımları ile evinizin dekorasyonuna anlam kazandıran aynalar, antreden banyonuza kadar bir evin bütün bölümlerinde kullanılarak şıklık yaratır. Aynalar evinize farklı bir boyut ve derinlik kazandırır, ışığı yansıtma özellikleri sayesinde de ferahlık ve genişlik hissi uyandırır. Dekoratif aynaları kullanmak istediğiniz alanın özelliklerine uygun çerçeve ve modelde seçtiğiniz takdirde seyrine doyamayacağınız bir güzelliği duvarlarınıza yaşatabilirsiniz. Duvara monte veya dekoratif amaçlı olarak duvara dayanan tasarımlar olarak da karşımıza çıkan aynalar şimdi sıradışı modelleri ile de evimize güzellik katmaktalar. Sıradışı dekoratif ayna modelleri ile evinizde farkındalık yaratabilir ve dekorasyonunuza zenginlik katabilirsiniz.

Ev Aksesuar çeşitleri arasında belki de en dikkat çeken tasarımlar olarak görünen aynalar, büyük devasa modelleri kadar, küçük duvara monte modelleri ile de mekanlara estetik ve kaliteli bir şıklık sağlıyor. 2016-2017 Yılı Dekoratif Ayna Modelleri içerisinden en sıradışı ve en güzel olanlarını sizler için derledik ve çok güzel bir galeri hazırladık. En güzel ayna modelleri için galerimizi tıklayınız.

 

About the author

Secret

Leave a Comment

İlham Veren Ev Dekorasyon Fikirleri !Site içerisinde kullanılan tüm materyal izinsiz ve haber verilmeden kullanılamaz. Site içeriği DMCA tarafından korunmaktadır. Bu sitede yer alan marka logoları ve markalara ait ürün resimleri, tasarım ve görseller marka sahiplerine aittir.