Oturma Odası , Salon

Sıradışı Kütük Ağaç Masa Modelleri

Dekorasyon dünyasında her geçen gün bir yenilik, bir sıradışılık ve farklı bir uygulama yaşam alanlarını başkalaştırıyor ve şaşırtıyor. Özellikle son zamanlarda doğal malzemelerin kullanımı, doğayla bütünleşme ve yalınlık ön plana çıkıyor ve dekorasyon ürünlerinde de bu malzemelere sıklıkla yer veriliyor. Dekorasyona yön veren ve kendi başına bir tarz oluşturan ürünlerin başında da sıradışılıkları ve doğallıklarıyla kütük masa, bank ve sehpalar gelmektedir. İster klasik tarz dekorasyona sahip olun isterseniz de modern, galerimizde yer alan kütük masaları gördükten sonra fikrinizin değişeceğini düşünüyoruz.

Teknolojinin bizi getirdiği nokta da evimizde daha çok teknolojik unsurlarla donatılmış ürünlere yer vermekte ve yaşantımızın tüm alanlarına yayılmasına izin vermekteyiz. Oysa yeni bir akım olarak da doğal malzemelerden yapılmış ürünlerin yer aldığı bir yaşam alanı oluşturma çabaları karşımıza çıkmakta ve ilk etapta tepkili yaklaşılsa da kullanışlı oluşları, dekoratif duruşları ve doğayı evinize taşımaları nedeniyle gittikçe tercih edilmekte. Bu ürünler ev içi dekorasyonda daha çok Country tarz dekorasyona yakışsa da modern bir dekorasyonda da muhteşem sonuçlar elde edilmekte.

Sıradışı bir uygulamaya imza atmak ve aynı zamanda da bir tarz yakalamak isteniyorsa mobilya seçimlerinde otantik ve doğal bir ortamı yaratmanızda size yardımcı olacak modellere gidilmeli ve doğal kütük masalara bir yer açmalısınız. Özellikle kütüğün metalle ya da başka malzemelerle desteklenmesi sayesinde ortaya çıkan tasarımlar sizi hem farklı ortamlara taşıyabilir, hayranlık uyandırabilir ve sıradışılıkta sınırları zorlayabilirsiniz.

Ev dekorasyonlarında kütük mobilya ve kütük masaları kullanırken diğer mobilya unsurları ile birlikteliğine dikkat edilmeli ve bütünlük oluşturulması sağlanmalıdır. Galerimizi tıklayarak sizleri farklı bir dünyaya taşıyacak olan kütük ağaç masa modellerini inceleyebilir ve fikir edinebilirsiniz.

 

 

About the author

Secret

Leave a Comment

İlham Veren Ev Dekorasyon Fikirleri !Site içerisinde kullanılan tüm materyal izinsiz ve haber verilmeden kullanılamaz. Site içeriği DMCA tarafından korunmaktadır. Bu sitede yer alan marka logoları ve markalara ait ürün resimleri, tasarım ve görseller marka sahiplerine aittir.