Ev Tekstili

Son Moda Perde Sarkıt Modelleri

Evin camını güzel perdeler, perdeleri de güzel perde aksesuarları gösterir. Ev dekorasyonunu etkili kılmak aksesuarlarla mümkün olur. Ev tekstili de kendini onları tamamlayan, güzelliklerine güzellik katan, havasını değiştiren perde süsleri ortaya çıkarır. Son yıllarda özellikle de klasik bir dekorasyonda kullanılan gösterişli klasik perde tasarımlarında daha çok braçoller, perde süsleri, püsküller ve rensolar dikkati çekmektedir.

Siz değerli takipçilerimize önceki yazılarımızda, braçol, püskül ve rensolar hakkında bilgi vermiş ve sizlere bu işlevsel ürünleri tanıtmaya çalışmıştık. Bu yazımızda da yine perdelerin vazgeçilmez aksesuarlarından olan ve perdeleri tamamlayan trend perde sarkıt modellerini tanıtmak istiyoruz. Galerimizi tıklayarak en güzel perde sarkıtlarını inceleyebilir ve fikir edinebilirsiniz.

 

About the author

Secret

Leave a Comment

İlham Veren Ev Dekorasyon Fikirleri ! Site içerisinde kullanılan tüm materyal izinsiz ve haber verilmeden kullanılamaz. Site içeriği DMCA tarafından korunmaktadır. Bu sitede yer alan marka logoları ve markalara ait ürün resimleri, tasarım ve görseller marka sahiplerine aittir.