Ev Dekorasyonu

Studio Daire Dekorasyon Fikirleri

Written by Secret

Günümüzde artık insanlar hem ekonomik açıdan hem de özgürlükler açısından yalnız yaşamayı tercih etmekte ve bunun içinde daha küçük yaşam alanlarını seçmektedirler. Özellikle de oturulacak mekan olarak studio daireler büyük ölçüde ilgi çekmektedir. Son zamanlarda popülaritesi gittikçe artan ve bekarlar, öğrenciler ve yeni evli çiftler tarafından ilgi gören studio tipi evlerin dekorasyonu da önemlidir. Eğer doğru bir iç tasarım, doğru seçimler ve zevkli bir yakıştırma ile studio daireler de kullanışlı hale dönüşebilir ve tüm ihtiyaçlarınızı karşılayabilir.

Studio daire modellerinde mutfak, yatak odası ve oturma alanı bir aradadır. Bu nedenle dekorasyonu zordur. Studio Daire Dekorasyonunda mobilya seçimi son derece dikkat ister. Çünkü tek kullanım hacmine sahip olan bu dairelerde seçilen mobilyaların fonksiyonel ve kullanışlı olması gerekir. Küçük ebatlı mobilya ürünlerinin seçilmesi rahat bir dekorasyon uygulanmasını sağlar. Duvar renklerinin, zeminin, kullanılan tekstil ürünlerinin açık renkli olması mekanı olduğundan daha büyük gösterir ve ferahlık hissi verir. Yalın bir dekorasyona gidilmesi, bir kaç parça aksesuar, duvarlar için bir ya da iki tane tablo güzel bir görünüm yakalanmasında önemlidir.

Galerimizde sizler için çok güzel studio tip daire modellerine ait görseller yer almaktadır. Galerimizi tıklayarak modern studio daire dekorasyonu görsellerini inceleyebilir ve fikir edinebilirsiniz.

 

About the author

Secret

Leave a Comment

İlham Veren Ev Dekorasyon Fikirleri ! Site içerisinde kullanılan tüm materyal izinsiz ve haber verilmeden kullanılamaz. Site içeriği DMCA tarafından korunmaktadır. Bu sitede yer alan marka logoları ve markalara ait ürün resimleri, tasarım ve görseller marka sahiplerine aittir.